Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemtől elváltam,2 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemtől elváltam,2 hete mondták ki a válást. Szeretném visszavenni a lánykori nevem. Ezt a válás kimondásával azonnal megtehetem, vagy még formálisan külön kérvényezni kell?

Figyelt kérdés
Az igaz, h a válás után 30 napon belűl a névváltozás miatti okmánycsere ingyenes?
2008. dec. 8. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem ingyenes a csere. És szerintem külön kell kérvényezni, különben a férjezett neveden fogsz maradni. Az anyósom is elvált, mégis X.Y-né még mindig.
2008. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kulon kell kerned az uj nevedet, menj be az anyakonyvvezetohoz, o pontosan elmond neked mindent.
2008. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Menj be a polgármesteri hivatalba vidd be a házassági kivonatot és a jogerőre emelkedett válási papírt,majd ott intézik
2008. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!