Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek mi a válások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a válások leggyakoribb oka?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Hűtlenség
Alkohol
Brutalitás (bántalmazás)
Anyagi problémák
52 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
75%
A hazassag.
2021. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
a megfelelő önismeret és elköteleződés hiánya.
2021. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
89%
az, hogy sok ember csak a hazassagot latja celnak, es nem azt, hogy megismerje azt, akivel hazasodik. rengetegen hazasodnak 1-2 ev utan, holott hiaba tudsz rengeteg mindent a masikrol, nem ismered igazan.
2021. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
95%
Nincs elég elköteleződés, de szeretnének megházasodni, akkor is ha valójában nem állnak készen rá. Persze lehet az ok más is, de szerintem ez az alap gond a legtöbb helyen.
2021. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
18%
A nő már nem cejeti a férfit, nem úgy "érez", mint régen.
2021. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Az emberek többségének egyszerűen nem való a házasság, csak ők ezt nem hajlandók belátni.
2021. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Sokan elkapkodják a házasságot és még a rózsaszín köd ideje alatt összeházasodnak. Miután ez elmúlik, akkor vagy átalakul mélyebb szeretetté (szerencsés esetben), vagy nem tudják elfogadni egymást és mehetnek válni. Aztán vannak azok is, akik azért stresszelnek és rohannának oltár elé, mert a környezete nyomasztja, hogy ennyi idős, hogy lesz így gyerek, a kollégái, barátai már mind házasok (akik például tartozhatnak az első példámba), és le van maradva tőlük. Sok-sok oka lehet, de az egyre növekvő számoknak köszönhetően mindenki azt látja hogy ma már sokkal könnyebb elválni mint régen, így a házasságot is sokkal könnyedebben veszik. "Max. majd elválunk ha nem jön be." Már nem kirívó, már nem megbélyegzendő.
2021. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%
1-2 jól írja.
2021. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem kompatibilis szexuális igények.
2021. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
34%
9. Pontosan! A megcsalások fő oka is ez. Attól hogy sok a aszex, attól még nem biztos hogy jó. Én is régen azért léptem félre, mert a feleségem állandóan rámmászot, holott a szex brutálisan rossz volt vele. Szerinte ő nekem mindent megadott az ágyba, csak az a baj, hogy én magát a szexet kötelezőnek éreztem nála. Ráadásul olyan tág volt, hogy az ég világon semmit de semmit nem éreztem az egészből. Én jeleztem neki, hogy vissza kellene venni a mindennapos, vagy a napi többszöri szexből, de nem, Őt nem érdekelte. A szeretőmmel meg az a havi 3-4 alkalom fantasztikus volt! Vágytam rá, kellően szűk is volt, érzelmileg is sokat adott hozzá. Majd elváltam. Mondjuk azóta sem nősültem meg.
2021. aug. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!