Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak ha sose lesz már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak ha sose lesz már párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Rossz házasságban élek, mindenki mondja hogy váljak el. Még a házimunkákat, fözést is én végzem egyedül mert a feleségem mániás depressziós. Kezeltetni nem akarja magát, aki segíteni akar azzal megszakítja a kapcsolatot mert ö nem bolond.

Az összes ember aki a válást tanácsolja, mind oda lyukad ki, hogy “nem fogjuk hagyni hogy teljesen egyedül élj életed végéig, majd rádnézünk mindig”, meg ilyesmiket mondanak, abból kiindulva, hogy nekem több nem juthat. Anyámnál rákérdeztem mi ez és ö is azzal jött, hogy ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor csoda hogy nekem lett valaha párkapcsolatom és nem valószinü, hogy lesz valaha már. Azt ajánlotta, hogy eladja a lakását és én bedobom amit a váláskor kapok és veszünk együtt egy házat ahol együtt élünk majd, így nem fogok egyedül maradni mint egy remete akinek a hulláját évek után találják meg (milyen kedves)

Eléggé földhöz vágott ez, hogy minden családtagom és barátom azt gondolja, hogy nekem lehetetlen egy új párkapcsolat és inkább legyek az anyjával élö 30-40-50-60 éves férfi, mint a Pszichóban, Vizesnyolcasban vagy más filmben ahol tök debil a pasi. Ennyit néznek ki belölem. Igaz, alacsony vagyok (164 cm) és nem túl jóképü, sose néztek rám a nök, ha igen akkor kisöcsiként, de ezzel vége az életemnek és ássam el magam 28 évesen? Már ott tartok, hogy emiatt nem merek elválni, annyira félek a következményektöl, inkább benne maradok ebben amiben vagyok, legalább van kihez szólnom, mégha már nem is párkapcsolat ez (nincs intimitás régóta)


Mit tanácsoltok?


2021. szept. 24. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Válj. Lesz párkapcsolatod, látszik, hogy nem vagy elveszett. Baromi fiatal vagy ahhoz, hogy elásd magad.
2021. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Tipikus hozzààllàs:

Nem működik a hàzassàg, ne javítsuk cserèljünk!ráadásul úgy hogy mentálisan beteg a másik fèl


Neked még nem az a bajod, hogy alacsony vagy, hanem egy egoista f***


Mi lesz v

2021. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki pont 27 28 evesen lesz egyedul. Ez pont az a kor.


A fiatal szerelmek lezárulnak, a felnott szerelem meg még nem jott el.


A korod miatt inkabb pont most van csak ido uj elethez.

2021. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeköltözöl anyukáddal, na akkor tényleg egyedül maradsz örökre. Ha feleséged tényleg menthetetlen, akkor válj el, csak a tanácsokat ne fogadd meg, amiket kaptál.
2021. szept. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha összeköltözöl anyukáddal, akkor még nagyobb lúzert csinálsz magadból, mint amekkorának már most a környezeted néz.

Alacsony vagy ez igaz, de nem ettől nem fogsz nőt találni, hanem a kisugárzásod miatt. Azt te magad se hiszed el, hogy az összes 170 alatti pasi egyedülálló.

Válj el és kezdj el dolgozni magadon. Külsőleg stílusváltás, ápoltság, edzés, belsőleg önfejlesztés, pszichológus.

2021. szept. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Először is:NE HALLGASS SENKIRE! Nekem nagyon úgy tűnik, hogy

Anyukád ki akarja használni a helyzetet, mert pont hogy ő nem akar egyedül lenni,kell valaki akinek megmondja mit csináljon. El ne hidd senkinek ezt a baromságot,hogy nem találsz mást! Látszik az írásodon,hogy értelmes vagy,nem pedig egy elveszett gyerek. Fiatal is vagy még bőven,semmi sincs veszve. Én szóba se állnék azzal a sok károgó vészmadárral a környezetedben.

2021. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A feleséged nem is dolgozik? Ha nem, akkor vàlj el szerintem.
2021. szept. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Feleségemnek nem lehet segíteni. Min dolgozzak, ha rátör a negatív szakasz? Kezelést nem hajlandó elfogadni! Még ide is hoztam egy félig meddig ismerös pszichológust házhoz de bezárkózott a szobába, hogy öt nem fogom diliházba záratni és bogyókkal leszedáltatni.

Nem dolgozik amúgy, egész napja telefonálgatásból és a családjában távszarkeverésböl áll. Amikor jó napjai vannak el lehet menni ide-oda, de ritka esemény.

Én is úgy gondolom hogy az anyámmal költözés a vég lenne, csak rosszul esik hogy ennyit néznek ki belölem. Az egyetlen ember akit ismerek és anyjával élt kettesben majd úgy is halt meg, egy igénytelen, alkoholista, szakadt ruhákban járó pasi volt. Ennyinek néznek ezek szerint mint az a fickó, pedig én sokat adok magamra és nem is iszok.

2021. szept. 25. 09:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval nem dolgozik, nem végez hàzimunkàt és még szex sincs. Ennél még az is jobb lenne, ha örökre egyedül maradnàl, de biztos lesz még baràtnőd, nagyon fiatal vagy még.
2021. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Igaz, alacsony vagyok (164 cm) és nem túl jóképű" Két dúsgazdag vállalkozót is ismerek, mindkettő alacsonyabb nálam (én 172 cm vagyok), és mindkettő kopaszodó, ronda hapsi. Szerinted nincs tiptop felesége/barátnője mindkettőnek...?😅
2021. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!