Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségemmel elvaltunk Olaszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel elvaltunk Olaszországban, 1 éve megy a tárgyalás. gy.tartas 800 €, fizetésem 1600€. ELFOGYOTT minden megtakarításom, hazakoltozom Mo-ra. Ő viszont itt marad. Kérdésem az hogy mire számíthatok, mennyi lesz Mo-on a gyerektartás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
800 euró az igen. Ismerősöm 30ezret fizet ~80€ 🤣.
2021. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
89%

Megfellebbezni ezt nem lehet? Ügyvédet kellene megkérdezni. Olyan nincs, hogy te utcára kerülsz a gyerektartás miatt, mert ez ott is rengeteg pénz...


Egyébként itthon több százezrekből 20.000-et fizetnek gyerektartásnak, ami vicc.


Szerintem egyébként lehet beadni újabb keresetet, de szerintem az olasz törvények vonatkoznak akkor is. Mielőbb keress meg egy ügyvédet! Lehetőleg olyat, aki ért ilyenekhez! Lehet jobb lenne Olaszországban.

2021. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Botrány hogy elvált férfiakról hogy gombolják le a pénzt kapzsi nők.

Nagyon meg kell gondolni manapság hogyan házasodsz. Nem véletlenül mennek bele nehezen a férfiak manapság. És még csodálkozik meg sír rajta sok csaj h nem akarják elvenni. Talán ezért.

2021. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
97%
Most hirtelen azt találtam, hogy az olasz bíróságon kiszabott ítélet a jogerős és azt itthon is behajthatják. Illetve az olasz bírósághoz kell keresetet benyújtani. Mindenképpen kérdezz meg egy ügyvédet!
2021. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fellebeztem, erre az volt a válasz, hogy sokkal többet is kereshetek ha többet túlóráznék. Kerestem itt kint ügyvédet is, ezis oka volt hogy az összes pénzem elment... Ha hazamegyek, ugyanúgy marad a 800 €?
2021. okt. 8. 20:26
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindketten magyarállampolgarok vagyunk.
2021. okt. 8. 20:28
 7/16 anonim válasza:
93%

Mindenképpen kérdezz meg erről egy jogban jártas embert, itthon vagy ott is, mert ez határokon átível, bonyolult... Elvileg behajthatja itthon is rajtad, bár ha nincs miből... 800 eurót itthon nem igen lehet megkeresni sem...


Megbeszélni nem tudod vele, hogy nincs ennyi pénzed?

2021. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Én a helyedben hazajönnék és elhelyezkednék szürkén minimál bérre bejelentve aztán küldeném gyerektartásnak a szokásos 30 ezret.

Aztán folytatnám az ügyet magyar bíróságon és hivatkoznék a jövedelmem csökkenésére.

2021. okt. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Dehogy lehet megegyezni, egy pénzéhes átok!


Amíg nem került bíróságra az ügy, addig 500€ fizettem neki, ezután jött a határozat hogy 800€, és plusz a gyereknek a kiadásának a 70%¬át állnom kell a 800€ mellett, ami kB. 2 havonta 150-200€. VICC KATEGÓRIA!


Valaki valami jó ügyvédet esetleg tud ajánlani?

2021. okt. 8. 20:41
 10/16 anonim válasza:
40%
Bocs, de a gyerektatás nem a gyerek szükségleteire lenne? Akkor a 800 Euró anyukának megy?
2021. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!