Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig húzodhat el gyermekelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig húzodhat el gyermekelhelyezésben a válás ha nincs megegyezés?

Figyelt kérdés

Tanácsokat kérek akik gyermekelheyezésben pereskednek .Mire számíthatok ha nincs megegyezés semmiben

a gyerekek pedig az apjukhoz és az anyjukhoz egyformán ragaszkodnak a kisebbik (9)döntésképtelen,a nagyobbik (15)pedig az anyagiak miatt az apát választja.

Az apa most mintaapa lett és mindent megtesz gyermekeiért ,korábban ez nem volt így.Az anya pedig mindig elnyomás alatt élt,és most meglehetetleniti a sorsát ,azt akarja elérni hogy az anya elhagyja a házat a gyerekek nélkül. Tanácsokat várok hasonló cipőben jároktól

Van ügyvédem de nem bízom benne nem sok jóval bíztat ,és nekem nagyon jó ügyvéd kell mert nem akarom elveszíteni a gyerekeimet.

Tud valaki egy nagyon jó ügyvédet Szfvár közelében Fejér megyében?

Egy aggodó anya

Köszönöm


2010. szept. 5. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelj, ha a gyerek nem akar veled lenni, azellen az ügyvéd sem tud mit tenni. Az apjával akar maradni akkor elfogadják a véleményét és ennek fejében bírálják el a dolgokat. Ráadásul azt írod mindkettőtökhöz ragaszkodnak. Nem hiszem el, hogy ti ketten képtelenek vagytok megbeszélni a dolgokat. A gyerekeitek, akik mindkettőtöket választanák felnőttebb aggyal gondolkoznak, mint ti, akik választás elé állítjátok őket. A közös nevelés lenne a legjobb megoldás.
2010. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ de sajnos nem kommunikál velem a gyerekeim előtt kijelentette "anyátok meghalt számomra"én próbálok de nem beszél a gyerekeket mindig elviszi most már hétvégén kitúr a konyhából ő főz ,most pl palacsintát süt nekik egyszerűen próbálja a gyerekek fele sugározni hogy ő mindent megold nincs szükség anyára,holott a gyerekek engem is szeretnek és szükségük van rám is.Nem akarom elveszíteni őket
2010. szept. 5. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

nem fogod őket elveszíteni.Te maradj a kevesebb több elvénél.Nme kell most semmit sem bizonyítani a gyereknek.Ha eddig jól tetted a dolgodat, (valószínűleg igen, hisz ő maga mondja hogy szeret, ragaszkodik hozzád)akkor rá fog jönni mindenre magától.sajnos ez lehet elég sok idő is.Ez az állapot el fog múlni, csak sok türelem kell a részedről.Ha el akar menni , engedd el, (bár tudom nehéz)hidd el fog ő még hozzád fordulni, esetleg vissza is költözni.15 éves, őt már nem nagyon tudod (és nem is kell) befolyásolni.A 9 éves meg biztosan veled marad majd.

Sajnos ebben az esetben évekig is elhúzódhat a gy.elhelyezés, válás.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 margoz ***** válasza:

Nem kell ahhoz ügyvéd,a kisebbik gyereknek még anyára van szüksége,csak abban az esetben veszik el az anyától a gyereket,ha rá bizonyitják :hanyag,italozó,erkölcstelen.

De ezekhez ha ilyesmit tervez ellened a férjed olyan meg gyöző tanukat kell hoznia,mint iskolai nevelö,gyámügyis.

Az ö baráti illetve rokonságai tanuzását nem fogják teljesen elfogadni,mert elfogultak a férjed pártján.

Csak azért mert te nem állsz olyan jol az anyagiak terén,még nem veszited el a gyermekedet,a nagyobbikat sem,hisz ö hiába választja az apját,te bármikor találkozhatsz vele.Sajnos a gyerekek befolyásolhatoak,nem szabad haragudni rájuk.

Szerintem légy nyugodt,és nem kell ügyvédre ki dobni a pénzt,legfeljebb készülj rá hogy sokáig tarthat a pereskedés,föleg ha egymást fogjátok sárral hajigálni.

Hasonló cipöben jártam,a volt férjem ügyvédet fogadott és bele kezdett egy le járató hadmüveletbe,saját rokonságából és baráti köréböl hozzot tanukat az én erkölcstelen élet vitelem bizonyitására(barátja azt akarta vallani ,hogy köztünk viszony volt)a rokonsága meg hogy itt láttak,mag ott láttak stb.A birónö meg kérdezte hogy ismerem e a rokonságát és a barátját,és mi a hozzá szolásom,én mondtam hogy természetes hogy ilyeneket mondanak,hisz erre kérte öket,a barátai.Az én férjemnek voltak nö ügyei,de nem emlitettem,mert nem tudtam volna bizonyitani,és igy az is csak rágalmazásnak tünt volna)A vége az lett hogy a volt férjem ezzel a sárdobálással annyira lejáratta saját magát,hogy a birósság záros határidöt szabott neki,hogy meg oldja az én és a gyermekek lakhatási feltételét.Az egész tárgyalási hercehurca alatt,én csak annyit mondtam-igen-nem. és ez elég volt.Reméljük hogy jol végzödik,légy optimista,nem minden a pénz.

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ a kisebbik gyerekem kijelentette ő nem fog dönteni majd annál a szülőnél lesz akinek a bírúság ítéli,neki elege van a válás szóból hallani sem akarja de a családi házat nem akarja elhagyni.A legrosszabb az hogy a nagyobbik sajnos átvette az apa szerepét és csúnyán beszél velem persze az apa előtt
2010. szept. 5. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Én tudok egy dunaújvárosi ügyvédet,Dr.Bozsitsné Dr.Pető Erzsébet.Nekem eddig mindig segített,szerintem tanácsadásért nem is kér pénzt.Volt,hogy mi is épp zárás előtt estünk be hozzá,mindig kedves volt és segítőkész.De az emailekre is szinte azonnal válaszol.
2010. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron tudok egyet, anyuék válásánál is ő volt a képviselő: Dr. Kerekes Szilvia. A palotai úton van az irodája a sarkon.28L
2010. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi a bíroság annak itéli a gyereket aki mindennap ellátja ez álltalában az anyuka, az hogy a párod pár hónapja minta apa nem újdonság a bíró már sok ilyet látott pár kérdésbél kiderül menyire vesz részt a gyerek életében. Sajna ha a fiad maradni akkar sokat nem tehetsz de ne türd el hogy bunkó legyen tedd helyre.
2010. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is nagyon nagyon félek, hogy elveszítem a gyermekeim!!!!az apjuk 1 éve bántalmaz,(könnyű testi sértés) de csak látleletem van róla. most jön a 2 tárgyalásunk 1 hét múlva, és a férjem meg van őrülve, tiszta lelki terror van itthon, ki akar készíteni hogy lemondja a gyerekekről.... De én ezt soha nem fogom megtenni...... A gyerkekek 2és fél, 4 évesek. Én sajnos ADHDs- vagyok- ami egy olyan viselkedészavar, hogy szétszórt vagyok, kapkodok, hiperaktív vagyok. De amúgy tökéletesen el tudom látni a gyerekeket, soha nem volt semmi komoly baj.....Vannak tanuk is, de félek, hogy befeketít majd, és elveszik....... Amúgy 3 éve nincs bejelentett állása, pénze sincs, és 3 milliós adóssága van, mik az esélyek?

várom válaszotokat!!!!

Köszi


Kriszti

2011. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja, és eddig szinte csak én láttam el őket, alig foglalkozott velük, most startol rá, hogy ő a minta apa, és azt sem tudja hogy nyaljon nekik, viszi ide-oda őket, az oviba mindennap ő viszi........
2011. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!