Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi kell hozzá? Hogy tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell hozzá? Hogy tudom elintézni?

Figyelt kérdés

Párommal szétmentünk,így szeretném egyedülállóként igényelni a családipótlékot! Mi kell hozzá,hogy el tudjam intézni? Kell a férjemtől is,meg tőlem is nyilatkozat,hogy

külön vagyunk? Akkor is kaphatom ha jelenleg még egy házban élek a férjemmel?


2010. szept. 7. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
elméletileg kell írnod egy nyilatkozatot indokkal adatokkal, és ennyi, de úgy h egy háztartásban vagytok, nem tudom... amikor én kérdeztem azt mondták h ha együtt élek vkivel akkor szólnom kell... és ugye az együtt a ti esetetekben kétélű...
2010. szept. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég ha csak beadod a nyomtatványt, nem kell nyilatkozat. Az én feleségem is beadta és meg is ítélték neki annak ellenére, hogy együtt élünk, közösen fizetünk mindent, és a bíróság is közös felügyelet alatt hagyta a gyerekeket. (Csupán ő gondolja úgy hogy most már egyedülállónak tekinti magát.) Én megigényeltem, hogy kapjam én, nekem elutasították. Ő meg kapja az emelt összegűt, mint az egyedülállók.
2010. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1500ft-ról van szó, a nyilatkozatot telefonon mondták de nem adtam be végül lehet tévedtem
2010. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom,hogy nem nagy összeg,nem is amiatt igényelném,hanem,mert most a férjem kapja.
2010. szept. 8. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!