Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiszeretnék Ausztráliába...

Ha kiszeretnék Ausztráliába költözni a családommal hol tudom elintézni vagy felvilágosítást kapni, meg mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem egy egyszerű dolog...
2010. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ausztrál Nagykövetség - [link]


hasznos infók

[link]

2010. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy adnak letelepedési engedélyt... de lehet hogy szerencséd lesz.
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Ausztrália anno "börtönsziget" volt. Most viszont a dédunokáknak már annyira jól megy , hogy ez az egyik legszigorúbb bevándorlási törvényekkel rendelkező ország.

Szinte csak akkor mehetsz oda ha már milliomos vagy ...Akkor meg mindek...Anno én is oda akartam,de kiábrándultam a feltételeket látva. Sajnos. Pedig oda mennék én is...

Van esetleg rokon odakint??? Lehet,hogy van,csak nem tudsz róla. Írd be a családneved a Facebo@k keresőbe ,meg hogy Ausztrália. Lehet ,hogy találsz egy távoli rokont,és akkor könyebb. Király Lindának sem volt könnyű,pedig volt pénz ,dolgozni ment , és amerikai...Szegény keletieket nem szívesen látják,feltéve ha nincs valami szupe szakmád,vagy 6 diplomád.

2010. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeséget írt. Annyiban igaz, hogy kell minimum 3-4 millió forint, mert ki kell menni, meg ugye vízumügyintézés, munkavállalási engedély, aminek intézése nem olcsó mulatság, laknod is kell valahol, enned is kell valamit amíg nem találsz munkahelyet. Az egyik feltétel az IELTS nyelvvizsga, meg nem mondom hányas szint, 6-7 valahogy így. Aztán nem mindegy, hogy mi a végzettséged. Ha nem hiányszakma, sanszos hogy nem fognak vízumot meg letelepedési engedélyt adni. Ami viszont ott hiányszakma, az leginkább építőipar, egészségügy. Egy oldalon találtam nem régen ezt az információt:

"Amikor kint voltam kérdeztem az ausztrálokat, nem is egyet, hogy miből lehet meggazdagodni. A válasz mindig ugyanaz volt: orvos és vízvezeték szerelő."

Szóval valóban nem egyszerű, perfect angol a minimum, aztán pénz is kell nem is kevés, és hiányszakmád legyen. Pl. ha jogi végzettséged van felejtsd is el, teljesen más ott a jogrendszer, de ha diplomás vagy állítólag az sem ér sokat.

2010. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki szeretnél/kiszeretnél?Nem szoktam fikázni, de ez így gáz
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a brit apam olyan 26 evesen kapta meg az ausztral allampolgarsagot, pedig mar 7 éves kora ota letelepedtek ott
2010. aug. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!