Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez tendencia lett, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tendencia lett, vagy csak véletlen egybeesés? (nem provokatív kérdésnek szánom!) részletek lent ⬇️

Figyelt kérdés
A környezetemben az elmúlt egy-két évben több eset is történt (többek közt pont velem is ez történt), hogy az addig megbízhatónak, családcentrikusnak tűnő férfi egyik napról a másikra lelép egy nővel, több esetben anélkül, hogy megpróbálta volna helyrehozni az unalmassá vált, esetleg megromlott házasságát-kapcsolatát. Csak nekem tűnik úgy, hogy mostanában ez gyakoribb lett, mint pár évvel ezelőtt volt?
2022. jan. 13. 21:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19 # -es !


40 éves korodig miért, mi miatt, nem volt jó ?

40 felett mitől lett jó, mi az ami változott ami miatt egyszer csak jó lett ?

2022. jan. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem tudom. jött a pasim és vele jó lett. én magam sem értettem. előtte csak négyen voltak, de csak kézzel ment.
2022. jan. 18. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

19 # 22 # -es !


Szerinted, benned volt valami, ami miatt nem volt jó a szex az előző négyel, vagy mind az a négy pasi volt annyira ügyetlen, rossz, kevés , gyenge, és nem tudta azt nyújtani amit az utolsó tudott, azaz tud nyújtani , amitől jó lett !?

2022. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudom megmondani. azért gyanítom, hogy bennem is lehetett az oka, bár én szerettem volna, ha megy
2022. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!