Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hölgyeim elsősorban hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim elsősorban hozzátok megy a kérdés!Ez miért van?

Figyelt kérdés

Válunk..Közös gyerek is van!

Válóperes tárgyalás időpont megvan.El is költözött a gyerekkel kb 3 hete!A Facebookról minden közös képeket leszedett!És itt jön a kérdés!Miért van még mindíg a férjezett neve kint?És a kapcsolati státusz az,hogy házasságban velem..

Érdekelne ez még miért van így?



2022. jan. 21. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért váltok, mert ennyi volt a kommunikáció köztetek? Egymás helyett fórumokkal pofáztatok?
2022. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert még az a neve és mert még házas.
2022. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt ferjem 2 evig fent felejtette h hazas, pedig o akart valni. Nem erdekli Ill. kiment sztem a fejebol. Fotokbol fent volt egy lagzis fotonk is sokaig, nem erdekelte.

Meg most koltozott el, a fotokon gyorsan atszaladt, torolte, a nevvel megvarja h eltiltod-e tole v nem.

Illetve egy baratnom 3 evig viselte a FB on az ex nevet mert nem akarta minden tavoli ismeros orrara kotni h elvalt h ne sajnalgassa senki

2022. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
A neve megmaradhat örökre is, akkor is ha újra férjhez mebne. Monjuk nekem az is fura, hogy aszonynévvel van fent. Fel sem venném senkiét én mondjuk. Házas gondolom, hogy még mások ne tudják, hogy külön vagytok. Igazából nincs jelentősége. A képeket, persze levette, átállította. Érthető.
2022. jan. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!