Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van, aki legalább egy év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki legalább egy év különélés után újrakezdte az exével?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetekre gondolok, amikor nem is nagyon beszéltek, és legalább az egyiküknek volt közben másik párja.

- miért és hogyan jöttek megint össze?

- érzelmileg kötődtek még egymáshoz vagy ezt újra kellett építeni?

- Ugyanolyan volt a kapcsolat, mint előtte vagy teljesen más?

- jobb vagy rosszabb volt?

- a szex működött? Jobb vagy rosszabb volt, mint előtte?

- a családtagok mit szóltak az újrakezdéshez?


2022. márc. 4. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ismerek olyat aki 3x vált ugyan attól, végül meg együtt éltek házasságon kívül életük végéig.
2022. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi 5 év után szakítottunk, nagyjából 7-8 hónap után kezdtük újra aktívan keresni egymást, inkább a tanulság levonása volt a célunk, mint bármilyen újrakezdés. Aztán kb 1 év körül került elő, hogy mi lenne, ha...

Neki volt közben más, nekem nem hiányzott a kapcsolat.

Az újrakezdés terén is ő volt az aktívabb, motiválta b, bár nagyobb részt rajta is úszott el korábban.

Nagyjából másfél éve kezdtük újra. Nehéz volt és, ha újra oda kerülök, nem kezdek bele. Összességében az elején, sőt még mindig, tudatosan kell ellene mennünk a megszokásoknak és új rendszert kiépíteni és fenn tartani. Rengeteg energia és odafigyelés, megértés, türelem kell hozzá.

Teljesen más a kapcsolatunk, mint korábban. Lényegesen kiegyensúlyozottabb és tisztább, bizalmasabb.

Mi teljesen új alapokat hoztunk létre és azt kell mondjam, hogy bár működik, még mindig sokszor bizonytalan vagyok, mert most működik, de voltak korábban is jó szakaszaink. Mondjuk nem ilyen hosszan. Szóval, kicsit még mindig "várom" a pofára esést.

Ami a kötődést illeti, párom nagyon kötődött, én szinte teljesen lezártam, már szakítás előtt, szóval nekem újra kellett építeni. Nem mondom, hogy teljesen közömbös volt, de jól meg lettem volna nélküle is.

A szex lényegesen jobban működik, mint korábban.

A család szkeptikus volt, van és gyanítom lesz, de elfogadták. Nem, mintha lett volna választásuk.

Nemrég újra összeköltöztünk és több "minek", "jól átgondoltad?" jellegű megjegyzést, kérdést is kaptam a családtól. De ebben ki is merül az ellenállás. Ha jön hozzánk szívesen fogadják, vagy legalábbis igyekszenek, minden tőlük telhetőt megtenni. Többnyire sikerül.

2022. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, de nem kellett volna. Elhagyott egy másik nőért, majd másfél év múlva, amikor kiderült, hogy elmúlt a rózsaszín köd, visszajött volna hozzám és a gyerekhez. 1 évig bírtuk együtt, de utána vége lett teljesen.


- miért és hogyan jöttek megint össze? ő kezdeményezett bocsánatkéréssel, udvarlással, én meg még szerettem, ezért belementem


- érzelmileg kötődtek még egymáshoz vagy ezt újra kellett építeni? újra kellett építeni, szerintem csak azért próbáltuk meg újra, mert már ismertük egymást, megszokott volt... de a bizalom nem született újjá


- Ugyanolyan volt a kapcsolat, mint előtte vagy teljesen más? az első 1-2 hónap jó volt, aztán rájöttünk, hogy nem véletlenül mentünk szét, megvolt az oka, kár erőltetni


- jobb vagy rosszabb volt? rosszabb, összességében


- a szex működött? Jobb vagy rosszabb volt, mint előtte? az elején még működött, de soha nem állt vissza a normális szexuális élet, nem volt meg igazán a vágy egyikünk részéről sem


- a családtagok mit szóltak az újrakezdéshez? hogy hülyék vagyunk... és igazuk is lett

2022. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
5 év házasság után váltak külön az útjaink. Nekem hamar lett kapcsolatom, ami nagyjából egy évig tartott. Kb 3-4 hónap után újra együtt éltünk a férjemmel, de ez csak 4 évig tartott. Azóta elváltunk és nem is találkozunk egyáltalán
2022. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
normális ez is.
2022. márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi a férjemmel a se veled-se nélküled szituációban voltunk. Többször elköltöztem tőle, majd visszamentem. Legutóbbi külön költözésemkor összejártunk és találkozgattunk, tervezgettük újra a közös jövőt és megbeszéltük a problémákat. (A szerelem megvolt mindkettőnknél.)

Sajnos hirtelen meghalt és mindennek örökre vége szakadt. :-(

2023. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!