Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért érzem azt, hogy elveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy elvesztettem egy részét az életemnek?

Figyelt kérdés

12 évig voltunk együtt a feleségemmel és pár hónapja derült ki, hogy az utolsó hét évben fűvel fával megcsalt. Az a baj, hogy ezt sose vettem észre, nagyon ügyesen titkolta, a barátnői is asszisztáltak a hozzá, a vége felé már a szülei is tudták a helyzetet. Amikor megtudtam, úgy éreztem, hogy tönkrement az életem. Remek férj voltam, sose éreztem azt hogy nem működik a házasságunk. Ő se szólt semmit. Természetesen azonnal kidobtam itthonról, most viszont mégis úgy érzem, elpazaroltam egy csomó időt az életemből.

37F



2021. máj. 12. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Mert tényleg elpazaroltad az életed egy részét. Ezért nem szabad a nőkkel semmi komolyba belefolyni.
2021. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is van egy "remek" férjem! Nyilván nem szép amit tett, de azért én elgondolkodnék a helyedben, mindennek van oka, ennek is.
2021. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem bántottam, nem hanyagoltam el az érzéseit, nem szóltam bele, hogy mit vegyen fel, hogy sminkelje magát. A szex működött köztünk, mindig megértő voltam vele. Soroljam még?
2021. máj. 12. 20:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha most zaklatott és dühös vagy. Klisé, de tényleg az idő segít majd.
2021. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy milyen voltal, sajnos ő csak a balekot látta benned. Szerintrm teljesen normalis hogy így erzel. Ez egy hosszu folyamat lesz..
2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyermeketek van?
2021. máj. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Bármilyen vagy..... Mindig más viselkedés kell nekik. A legjobbat is megunja...
2021. máj. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

"Miért érzem azt, hogy elvesztettem egy részét az életemnek?"


Azért, mert sok esetben a megcsalt félnek az önértékelése, önbizalma sérül.


Ahogy,olvastam a történeted, te próbáltad a legjobbat kihozni a kapcsolatodból. Ilyenkor jut eszembe az a mondás "a kutya is jó dolgában vész meg".


Tudom, hogy a megcsalás, félrelépés, szeretőtartás egy komplexebb dolog, ettől függetlenül ezeket a történeteket, mint a tiéd is, a félrelépni kívánó, vágytól hajtott emberekkel olvastatni kéne. (Van itt így GYIK-on pár ilyen történet, hogy így kívánom, úgy nyomul, izzik a levegő közöttünk stb.) Néhányan talán lehiggadnának, ha tudnák, hogy milyen károkat okozhatnak tetteikkel a másik emberben.


Remélem, idővel rendbe jössz.

2021. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyerek nincs, így egyszerűbb a válás. Ami különösen zavar, hogy ő már szinte túl is lépett rajtam.

De remélem hamarosan én is túl tudok jutni.

2021. máj. 13. 16:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lépett túl. Most van 1 új kan, új kapcsolat, új érzések, a láng..... Aztán szépen lassan elfogynak az új dolgok és akkor jön a valóság. A pofára esés. Hidd fog még téged keresni.
2021. máj. 14. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!