Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig tűrtetek a gyerek/gyere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrtetek a gyerek/gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Tehát amikor már csak a gyerekek miatt voltatok együtt, de lélekben legszívesebben már máshol jártatok volna. Sok ilyet hallottam már körülöttem. Sőt tudok olyanról is aki meg is csalta a férjét (1x) és úgy volt vele, hogy "tuti neki (férjének) is vannak szeretői". Azóta is látom képeken, ahogy elhalmozzák a gyereket karácsonykor, szülinapkor egy rakat ajándékkal, meg ilyen olyan kirándulás...
2022. márc. 15. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a rakat ajándéknak meg a gyerekekkel való kirándulásnak mi köze ahhoz, hogy valaki megcsalta a párját? Neked miket kell eltűrnöd a házasságodban? Ha úgy érzed, hogy jobb lenne válni, akkor miért nem teszed meg?
2022. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerek miatt nem lennék kapcsolatba (ezt itt gyk-n szeretik lepontozni), de a gyereknek nem tesz jót ha két egymást nem szerető embernél nevelkedik, gyakorlatilag ő a legnagyobb áldozat, aztán majd lesznek bizonyos gondjai, rossz minta..
2022. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azt hiszed ez a jó a gyereknek, közben pont hogy nem. Az én szüleim akkor váltak el, mikor "felnőttünk", de azt kívánom bárcsak hamarabb megtették volna.
2022. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves első,


ja mert mutatni a világnak, hogy milyen jó kis család vagyunk közben meg félrekúrnak össze vissza. Meg a gyerek sem az ajándéktól lesz boldogabb.

2022. márc. 15. 20:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim azt hitték együtt kell lenniük miattunk, de nagyon nem. Jobb lett volna ha előbb elválnak. Gyerekként is láttuk a tesómmal a ridegséget köztük, hallottuk ahogy rendszeresen veszekednek, boldogtalanok. Ennél az is jobb ha az egyik nincs ott minden rohadt nap.

Ne áltassa magát senki, a gyerekeknek nem lesz jobb, tönkreteszik őket, ha a szülők bent maradnak egy fos kapcsolatban. Nem kellene senkinek ennyire önzőnek lennie.

2022. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Most akkor saját házassági problémáid vannak, vagy csak másokat mocskolni, kritizálni jöttél ide. Te miért maradsz bent a szar házasságodba?
2022. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én szüleim addig, amíg mindketten nagykorúak nem lettünk.
2022. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a gyerek miatt vagytok együtt, az senkinek nem lesz jó, főleg a gyereknek nem.
2022. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrtem, csak 1 évig. Kicsi volt a gyerek mikor szétmentünk. Életem legjobb döntése volt, egyáltalán nem bánom.
2022. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves gyerekkel jöttem el. A legjobb döntés volt. Pontosabban még előbb még jobb lett volna, de később meg rosszabb. Ha nem működik lépni kell. A gyereknek sem jó egy ilyen kapcsolatban felnőni
2022. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!