Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire gyakoriak tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak tudnak lenni azok a pillanatok, amikor valaki a váláson gondolkodik?

Figyelt kérdés

Én magam szingli vagyok és évek óta nem vagyok kapcsolatban. A házas ismerőseim azonban olykor szoktak mondani olyasmit, hogy "irigylik" az én szingli életem és hogy "bárcsak megint egyedül lennének" és hogy "addig örülj, míg szingli vagy", "a házasság nagyon nehéz tud lenni", "nagy hiba volt oltár elé vonulnom", "hiányzik a szabadságom ami volt a házasság előtt" stb...


Az én olvasatomban, ez valahol azt sugallja, hogy vállni szeretnének. Vagy talán tévedek? Talán mindössze pillanatnyi nehézségek miatt mondanak ilyesmit?



2022. ápr. 18. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem tőlük kérded?
2022. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
minden nap előfordul, de mióta nem élünk egy háztartásban, jobb a helyzet.
2022. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Mielőtt elvett gondoltam rá. Miután elvett már nem. Nekem mellette van a legjobb dolgom.

De mikor megismert én egy szerencsétlenség voltam, sokszor gondoltam úgy, hogy neki jobb társ járna nálam.

2022. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Rendszeres. Nehezen viselem a házasságot
2022. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

26 vagyok, körülöttem rengetegen most házasodnak. Sokaktól megkaptam hogy mikor jössz te ?! Erre szoktam válaszolni h előbb jössz te panaszkodni hozzám.

Házasodni ökörség, kerek perec megmondom.

2022. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

12 éve vagyok együtt a feleségemmel, 8 éve házasok, és teljesen őszintén mondom, hogy sosem gondoltam válásra.

32F

2022. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak hullamvolgyek es elofordul olyan is, mikor ket eletet szeretne az ember egyszerre. De en pl orulok, hogy nem leptem le.
2022. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Micsoda baromság! 😄 Szerintem azok vigasztalják magukat ilyen ostobaságokkal, akik a kutyának sem kellenek.
2022. ápr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor problémáink voltak (2-3 éves időszakról beszélek, nem 1-1 kisebb feszkóról), akkor sem fordult meg a fejemben, csak a megoldást kerestük mindketten. Mi komolyan gondoltuk az eskünkben mondottakat, minden erőnkkel azon vagyunk, hogy békében, szeretetben, együtt éljük le az életünket. Jó úton haladunk felé. 🥰
2022. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!