Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez milyen hozzáállás? Más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen hozzáállás? Más is gondolkodik így nemtől függetlenül? Ez természetes?

Figyelt kérdés
Harmadik fél miatt következett be a válás, akivel együtt van a mai napig a volt férjem. A legutolsó találkozásunkkor felvetette, hogy velem csalná meg rendszeresen a nőt, akire lecserélt. Ez milyen ember agyából pattan ki? Van, aki ilyenbe belemenne? Baj, hogy bennem ez undort keltett?

2018. márc. 17. 09:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj, ha ez benned undort kelt, összességében véve ez a te dolgod. Az, hogy természetes-e, pedig megválaszolhatatlan kérdés: kinek az, kinek nem az.
2018. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

:D Nem semmi!

De mi a fenének találkozgatsz vele?

2018. márc. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van közös kiskorú gyerekünk, ezért muszáj.
2018. márc. 17. 10:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Van bőr a képén, az biztos.
2018. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is van közös gyerekem az exférjemmel, mégsem adok lehetőséget neki arra, hogy bepróbálkozzon. A kommunikáció a gyerekről szól közöttünk, más szóba sem jöhet. Ahhoz, hogy az ágyig eljussatok, neked is adni kell alá a lovat....
2018. márc. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Felvennék egy ilyen beszélgetést a férjemmel és elküldeném az új asszonykának.


Bennem az keltene undort, hogy egyszer volt olyan időszak, amikor egy ilyen emberrel önként és dalolva összefeküdtem.

2018. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég undorító az exed. Örülj, ha megszabadultál tőle!


Mondjuk én köcsög vagyok, egyszer lenne szex, és le is buktatnám az új nőnél. Utána kiadnám az útját, hogy bocs, de már nagyon megöredtél, inkább keresek egy fiatal bikát.

2018. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös, nem adtam alá a lovat, hogy egyáltalán a kérdés is felmerüljön benne. Mi is csak a gyermekünkről beszéltünk eddig vagy éppen nem is kommunikáltunk. Ezért nem értem, hogy hogyan jutott eszébe egyáltalán.
2018. márc. 17. 18:00
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha képes vagy egy lotyó utàn, aztán válás után henteregni vele,te sem lennél más. Gyerekedre koncentrálj.
2018. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem lennék rá képes kedves utolsó. Mert az ellenkezne az elveimmel, hogy soha nem kezdek ki olyan férfival, akinek van párja. Csak ez annó azt a k....-t nem zavarta.
2018. márc. 17. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!