Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a rosszabb egy 1 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a rosszabb egy 1 éves babának: elválni szeretett apukájától vagy hogy az anyja szenved a házasságában?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%
És egyedül mibű élnétek meg? Ja, tudom! gyerektartás, meg a ház is maradna a tiéd.
2022. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

10-es,az hagyján, az érted tettem duma, de ha szembesíted a dolgokkal, hirtelen memóriazavara lesz és tagad, hogy az nem is úgy volt. Még az apámat védi és szépíteni próbál ... 😑


Egyébként az is jogos, hogy a saját boldogságodat is nézd a gyereké mellett, kérdező, jól mondja a 8as. Az is ugyanúgy fontos, mint a babáé. A babának annyival könnyebb, hogy nem sok mindent fog fel az egészből. Maximum a hangulatváltozásaidat.

2022. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%
#12 abból amiből előtte is. Itt gyk-n ti incelek miért nyomjátok ezt a gazdag pasi nagy házzal + csóró nő dumát? Annyi gazdag férfi nincs Magyarországon ahányszor ide betoljátok ezt az eltartott nő viszi a gazdag ura mindenét IS óbégatást. Nem a valóságban éltek az biztos.
2022. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

"És egyedül mibű élnétek meg? Ja, tudom! gyerektartás, meg a ház is maradna a tiéd."


Csak mert anyád így oldotta meg, nem lesz mindenki egy nincstelen buta riibanc.

2022. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
#15 a hímribi válaszolót szidd, ne a szerencsétlen anyját ember:D
2022. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

8as milyen hulyessegeket beszelsz!!

A valas a nehezebb ut , nalam legalabbis,.ma ferjem nem engedi mindent kitalal pedig veszekszik egyfolytaban.

Nagyonis tokos kell legy hogy eltudj valni foleg gyerekkel


Enis válnék de nálam komplikáltabb, a szuleim nem megertoek, a csaladom engem hibaztatna csak mert nő vagyok es szerintuk a nonek mindig "szolgalni " kellene a ferfit es a ferfi megkell adjon mi dent a nonek.

Szoval amikor mindenki ellened fordulna es nem kapnal segitseget , te pedig feltetted az egesz eleted a kapcsolatra mert jonak tűnt, de mostanra elromlott mert les.zarnak akkor nehéz.

2022. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

Kerdezo ha van hol lakj vagy kozos lakas volt akkor valj el.

Ha 1eves kisgyerekkel nem segit es latod hogy milyen igazan akkor nincs mit gondolkodni

A gyereknek jobb elobb mint utobb

2022. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Válj el!
2022. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
90%
Elválni a legjobb. A másik iránti tiszteletet, szeretet nem lehet tettetni, ezt a gyerek is megérzi. Sokkal rosszabb ha azt látja hogy anya boldogtalan. Ezzel példa is leszel számára hogy nem kell eltűrni mindent. Igaz ezt majd nagyobb korában fogja megérteni, és hálás lesz hogy nem kell egy ilyen traumatikus kapcsolatban felnőnie.
2022. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%
#16 ilyenkor kell egy jó szerető
2022. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!