Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan aki esküvő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki esküvő után jött rá, hogy elszúrta, és rosszul választott, majd elvált, és felkereste az exét évek után?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, csak en sosem kerestem hiszen azert valtunk el.
2022. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam meg a kérdést, úgy értettem hogy rossz emberhez ment hozzá, és elvált azért hogy az exével lehessen inkább... :)
2022. jún. 12. 15:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az ex, aki reménykedik? Ne tedd.

A Hufnágel Pisti keserű szerep.

2022. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Minden férfi így van egy idő után.

A szerencséseknek gyerek se lett még mire rájönnek. És további lelki megnyomorítás nélkül ki tudnak lépni a kapcsolatból.

2022. jún. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Ehhez nagyon-nagyon bénának kell lenni. Normális ember azért legalább azt átgondolja, amikor szakít, meg amikor házasodik. Ez már két hatalmas hiba.

Arra pedig semmi garancia, hogy évekkel később kellesz az exednek, vagy hogy ezúttal jobban fog működni. Valamiért csak szakítottatok.

2022. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az ex vagyok, csak szar az életem. :)
2022. jún. 12. 18:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszter, Te vagy az? :)
2022. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

igen szar de attól még abban reménykedsz :)


Amúgy természetesen sokkal kényelmesebb egyszerűbb az exel újra összejönni mint újra ismerkedni....kicsit ez lustaság.

2022. jún. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 17 éve élek házasságban.

Kb egy évtized után jött el a pillanat, mikor rádöbbentem, hogy nem biztos hogy ezt akartam.

De 3 gyerekkel és hitellel már nem úgy van, hogy csak úgy lelép az ember:))

Az exemet abban az időben párszor felkerestem, de nem komoly kapcsolat céljából:)

2022. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!