Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálhat egy nő válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhat egy nő válás után férj nélkül? Egy közalkalmazotti fizetésből lehetetlen megélni! De ha elromlott köztünk végképp minden, ez nem lehet visszatartó erő, vagy mégis?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 16:09
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Nincs "szeretőm"..szüleimhez pedig nem akarok visszamenni


Férjemmel meg már csak egymás mellett élünk....

2010. szept. 19. 16:10
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Anyu is közalkalmazott, apámmal nagyon rossz a házasságuk, ha válásra kerülne sor, neki azért itt vagyunk öcsém és én, mi már felnőttünk. Őket más tartja vissza, apámat nem lehet "kidobni".
2010. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%

Sokan vannak így.

épp ezért addig míg nem találnak párt, együtt élnek,de csak mint "barátok".

2010. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
Van gyereketek? Sokan élnek közalkalmazotti fizetésből, nem mindenkit a férje tart el.
2010. szept. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%

Nem könnyű helyzet. Én sem tudom mit csinálnék, ha megromlana a kapszolatom, mert nem keresek jól, szüleim nincsenek, nem tudom hova mennék.

Nincs barátnőd, vagy megbízható ismerősöd, akivel össze lehetne költözni, és megosztanátok a költségeket?

2010. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

én félállásban dolgozom, egyedül vagyok, senki se tart el, megélek.

32/N

2010. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
előző vagyok, albérletben lakok budapesten
2010. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
Anyukám is felnevelt közalkalmazotti fizetésből. Volt idő,amikor nagyon csórók voltunk, de megoldotta.
2010. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Pl nem külön albérletben élnék, hanem keresnék egy szobát, az jóval kevesebb kiadás. Kb 15-20 a bérlet + 5 ezer a rezsi. Járatnék a közeli iskolából ebédet. Az havi szinten 10 ezer kb egy főre, és minden nap kapsz meleg ebédet.


Így simán ellehet az ember.

2010. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Kb. azt, amit házasság előtt, vagy házasság nélkül.

Az ember NEM azért megy férjhez, hogy meg tudjon élni.

2010. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!