Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Töltött már ki valaki válóperi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töltött már ki valaki válóperi keresetet? Ha igen segítene?

Figyelt kérdés
én a gyerek elhelyezést nem értem mert arra a lapra csak egy gyereket lehet írni de nekünk kettő van.és most nem értem ezt az egészet.olyan bonyolult.
2010. szept. 21. 10:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
és ha nem tudsz segíteni ne is írj.mert segítséget kértem nem azt,hogy valaki le hordjon.de tanulj meg olvasni.
2010. szept. 21. 10:40
 12/19 anonim ***** válasza:

:D

Látom nem esett le, hogy most írtam le a megoldást, de mind1. :D Tedd fel még párszor a kérdést.. :D

2010. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
két nevet oda az szép lenne.bocs nem tudom,hogy kell még sosem voltam ilyen helyzetben és sose töltöttem ki ilyet.óóóó de neked minden elsőre megy.
2010. szept. 21. 10:41
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor mondom másold be még 1x a sort! Vááá hihetetlen

Érdekes mindenki meg tudja oldani, az is akinek 10 gyereke van..

2010. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jól van.ahhoz képes ,hogy csak le akartál hordani kösz a a segítséget.
2010. szept. 21. 10:43
 16/19 A kérdező kommentje:
de amúgy ha még egyszer leírom elfogadják bent?nem kötnek bele?
2010. szept. 21. 10:45
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha belekötnek kérdezd meg, hogy akkor hogy kellett volna kitölteni...
2010. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

alá kell húzni, kinél lesz elhelyezve, több olyan is van, ahol aláhúzni kell, melyik verziót választjátok


beírod mégegyszer, a két gyereket külön fel kell sorolni

azaz:


Házasságunkból ..... gyermekünk született. (beírod, mennyi)

.......utónevű gyermekünk ............. született, az anyánál kívánjuk elhelyezni. (sz. hely és idő)

.......utónevű gyermekünk .............. született, az anyánál kívánjuk elhelyezni.


Az apa gyermekeinkkel minden .......... hétvégén (ált. minden második, ez a törvény szerinti minimum), .....órától .....óráig tarthat kapcsolatot.


Vagy ha külön-külön szeretnétek, akkor:

Az apa .......utónevű gyermekünkkel minden .......hétvégén (stb.)


Ha van még kérdésed írj privit, tudok segíteni.

2010. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Válaszolók...olyan könnyű sötétezni, hülyézni, lehet, hogy valóban egyértelmű dolog, amit nem ért, de nyilván van gondja bőven, és nem örömében tölt ki ilyesmit :(
2010. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!