Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén, mi történik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén, mi történik, ha nem megyek el az első tárgyalásra, a másodikon elválasztanak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyvéded képviselhet, ha nem akarsz nem mész el, ennek csak akkor van jelentösége ha " nincs megállapodás a két fél között" és esetleg te is hozzászolhatsz a dologhoz ott a terembe.

Nálunk a volt férjem sem jött el az elsö tárgyalásra nem is volt semmi gáz belöle, bár ennek már pár éve, de gondolom most sincs ez másképp.

Tehát az ügyvéd téged képvisel. Ö ott lesz az a lényeg.

2008. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nincs ügyvédem és nem szeretnék, mert nem akarok válni.
2008. dec. 20. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia.


Az első tárgyalás a békítő,itt még egyszer megkérdezik mindkettőtöket,hogy akartok-e válni,és teljesen mindegy,hogy Te mit szeretnél,ha a párod ragaszkodik ahhoz,mint felperes,hogy válni akar,akkor elfognak választani.Az elsőn még nem,mint írtam is,ez a békítő,de a másodikon már igen,akaratod ellenére is.A párom exe sem akart válni,és mivel volt 3 gyermek,így nekünk 3 tárgyalás lett a békítővel együtt,és végig ragaszkodott ahhoz,hogy nem akar válni,mindenfélét kitalált,de mégis 3 után elválasztották őket,mert a párom ragaszkodott hozzá.Ügyvéddel-ügyvéd nélkül,ha nincs gyereketek,már a másodikon,ha van,akkor a harmadikon,de elválasztanak,ha jelen vagy,ha nem.A vagyonmegosztás más tészta,elválasztanak benneteket hivatalosan,a vagyonon pedig akár évekig is civakodhattok,de már mint elvált felek.

Végigcsináltam,ez így van.


Sajnálom!

2008. dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De ha az asszony akar akkor is meg lesz a tárgyalás, mert ilyenkor kirendelt ügyvédet rendelnek el !

Szerintem ma már mindegy akarsz -e válni vagy sem, ha a másik fél akar, kirendelt ügyvéddel is el fognak választani, ha te nem leszel ott. első voltam. De már nem lehet megbeszélni vele? Szereted öt ?

2008. dec. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kerdezo jol tudod. Az ismeroromek is igy valtak el, csak a no ment el az elso targyalasra, a ffi nem. Aztan a 2.-ra sem ment el a ffi, es el is lettek valasztva.
2008. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a volt férjem nem jött el a tárgyalásra.ezért újra kérnem kellett a tárgyalást.kiírtak egy második időpontot,és tájékoztatott a bírónő hogy ha válni akarok,akkor hozzak magammal egy tanút aki igazolja a megromlott életviszonyt,és akkor elválasztanak,bár tovább tart.mi közös megegyezéssel váltunk,a volt férjem csak lustaságból nem jött el.de a 2.-on már ott volt.mindenképp elválasztanak akkor is ha nem mész el,csak több időt vesz igénybe.sajnálom hogy ide jutott a házasságod.eleinte én nem akartam válni,és végül mégis én adtam be.
2008. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de ez gyerekes dolog, hogy nem mész el, mert nem szeretnél válni. Ezzel csak halogatod, húzod az ügyet reménytelenül, mert a végén úgyis kimondják a válást, elég ha az egyik fél akarja..

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, (mégegyszer..)

2008. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!