Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Hová fordulhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hová fordulhatok segítségért?

Figyelt kérdés

Férjem lebukott hogy megcsal, akkor mondtam neki hogy el akarok válni.

Ő nem akar, zsarol, fenyeget. Elveszi a lányomat, bezárat meg ilyenek.

Azt gondolja azért akarok elválni mert van valakim.

Odáig ment a dologgal, hogy nyomkövetőt és lehallgató készüléket tett az autómba.

A ház is be van kamerázva évek óta, engem az is zavar.

Hogy tudom megtalálni amiket a kocsimba rakott? Alul, belül, merre? Hiába akarnám megbeszélni vele, letagadná.



2022. szept. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Válni kell. Minél később teszed, annál rosszabb lesz.
2022. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább egy ügyvédhez fordulj segítségért aki elmagyarázza hogy mihez van jogod a vagyonmegosztás és a gyermekelhelyezés terén. Nem egy zsaroló szava számít, hanem hogy mit mond a jog.

Ha nem csalod meg a férjed akkor nem a nyomkövető a lényeg (hiszen te nem követtél el semmit), hanem az hogy minél előbb el tudj válni.

2022. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rendőrség?
2022. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem megcsalom hanem amióta ő lebukott azóta nincs nyugtom tőle, lesi a telefonomat, nem akarta hogy dolgozzak, kamera van a házban is több helyen.

Elegem van.

2022. szept. 26. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Autószerelővel kerestesd és dokumentáltasd a nyomkövetőt és a lehallgató készüléket, hogy bizonyítékod legyen. A legnyilvánvalóbb helyek a kesztyűtartó, tárolórekeszek, kalaptartó alatt, csomagtér, vagy bármelyik könnyen lepattintható burkolati elem. De lehet akár a motortérben is. Az én "férjecském" egyszerűen elhelyezett egy mobilt az anyósülés hatsó térképtartó zsebében. Vannak eleve a kocsi vezérlésére csatlakoztatható nyomkövető rendszerek, amit nagyobb cégek használnak. Ez általában a kormány alatt a burkolat mögé rejtve kerül beépítésre, de ehez el kellett tudnia vinni a kocsidat külön szerelőhöz a tudtodon kívül. Semmiképp se te távolítsd el egyiket sem. Ez a személyiségi jogaid megsértése, tehetsz feljelentést, válástól függetlenül is. Mindenre gyűjts bizonyítékot. A válóper során önmagában a megcsalás ténye senkit nem fog érdekelni, annyit kérdeznek csak, hogy véglegesen kibékíthetetlen-e az ellentét köztetek. A házassági eskü kimondásához kell a két igen, a váláshoz elég egy nem. Senki nem kötelezhet, semmilyen módon, hogy házasságban élj. Ne engedd, hogy zsaroljon, érzelmileg függetlenítsd magad, igyekezz tiszta fejjel gondolkodni. Van válási ügyekkel kapcsolatos facebook csoport, keresd fel és olvasd át mások tapasztalatait. A gyermekelhelyezés és a vagyonmegosztás ügyében mindenképpen ügyvédi segítséget kérj, ne engedd, hogy zsarolással kényszerítsen bármire. Dokumentálj mindent, amit csak tudsz, hogy elég bizonyítékod legyen.
2022. szept. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elveszi a lányodat. Bezárat. Aha. Hova? A hűtlenekhez, mikor ő a megcsaló fél?
2022. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!