Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kihez fordulhatok segítségért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihez fordulhatok segítségért, ha az élettársam megvert?

Figyelt kérdés
22 hós a kislányunk, kiderült, hogy az apja már több, mint fél éve megcsalt. Mióta kiderült agresszív lett velem,az előbb ég meg is vert. Mit tehetnék?
2011. ápr. 6. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki a csudába. és orvosi látlelet, feljelentés
2011. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Az ő lakása, kidobni nem tudom. A picivel nem igazán van hova mennem. :(
2011. ápr. 6. 00:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a baj. Ha teljes mértékben rá vagy szorulva,akkor szerinted mi most mit mondjunk? Mit tanácsoljunk? Menj anyukádhoz,mamádhoz,legjobb barátnödhöz.Azért terrorizál és azért vert meg,mert tudja hogy azt csinál amit akar ugysincs hova menned.Most erre mit lehet mondani?Tudod mit? Emeld fel a palacsintasütöt és jól b@szd fejbe!
2011. ápr. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Költözz át szüleidhez!
2011. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, könnyű mondani, de oldd meg valahogy. Menj a szüleidhez, barátnőhöz, rokonsághoz.. Ha vele maradsz, soha nem lesz vége. Bármit megtehet veled. Akár még haza is hordhatná a szeretőit, akkor sem tudnál mit csinálni.. Ha csúnyán nézel rá, akkor meg verés.

Az egyetlen dolog a költözés, és még akkor sem mondom, hogy sima ügy lesz. Aki agresszív és kiszolgáltatva érzi magának a családját, általában sértve érzi az egóját, ha dobják. Készülj fel mindenre!

Ilyen ember mellet viszont nem maradhatsz, és nem ítélheted ilyen életre a kislányodat sem. Ha csak azt látja, hogy az apja csal és ver téged, az is elég gáz, de ha még rá is kezet emel.. (ami az esetek 90%-ban meg szokott történni, amint elkezd a gyerek irányíthatatlanná válni..)

2011. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

A 00:43-masnak van nagyon igaza.

A verés buncselekmeny, orvosi látlelettel buntetoeljarast indithatsz, plusz válópert, és akkor az ő lakásának és vagyonanak fele Téged illet.

Aludni menj mashova, rokonhoz, ismeroshoz vagy anyaotthonba.

Most még korhazba is felvesznek szerintem nehany napra.

(35/L)

2011. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Még az is eszembe jutott, hogy egy sorstarsad biztosan van (vagy több). Akivel (akikkel) megcsalt. Talan ok is hasonlo helyzetben vannak, talan ok is ki vannak szolgaltatva az elettarsadnak több szempontbol, és ők is át vannak verve. Talan nem is tudnak Rolad. Talan osszefoghatnátok.

Talan hasonloan járt ex(ek) is van(nak).

Érdemes felvenni veluk a kapcsolatot.

(35/L)

2011. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"akkor az ő lakásának és vagyonanak fele Téged illet. "


Ez nem így van.

2011. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
66%

El onnan, mielőbb! Rokonhoz, szülőhöz, testvérhez, barátnőhöz, bárkihez.

Ha sehová se mehetsz, kérj segítséget a védőtőtől, vannak anyaotthonok, legalább átmeneti időre, amíg kitalálod, mit tégy hosszabb távon.

A kislányodnak szüksége van rád, de ha Te rettegésben élsz, rá is ez fog átragadni. Milyen élet ez?

Értem én, hogy ebben a pillanatban nem tudsz tervezni, józanul gondolkodni, ehhez kell egy hely, ahol biztonságban érezheted magad.

Szerintem szó nélkül menj el a kicsiddel, mert ha agresszív, ez valószínűleg elborítja az agyát.

Ha később telefonon beszéltek, nem kell tudnia, hol vagytok, mert akkor megint kereshetsz új helyet...

2011. ápr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Előző vagyok: válóper nem lesz, mert élettársak, nem házasok, így aztán vagyonmegosztás sem...


De ettől függetlenül pakolni, és menni, már holnap!

2011. ápr. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!