Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miben vált jobbá az életed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben vált jobbá az életed miután elváltál?

Figyelt kérdés
Egy olyan embertől aki ha nem is narcisztikus, de kikeszit az érzelmi hullamvasuttól és egy szerencsétlennek érzed magad mellette pedig előtte hajdanán mintha talpraesett lettél volna?
2022. okt. 28. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Sosem mennék hozzá egy olyan emberhet, aki rombol, akivel nem vagyok boldog. Nyilván egy ilyentől való megszabadulás csak nyereség lehet életminőségben.
2022. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A volt férjem elég sunyi módon, szép lassan érte el, hogy egy önállótlan, önbizalom nélküli nővé váltam. Nőként sem kaptam soha dicséretet ("Tetszik ez a ruha rajtam?" "Nekem aztán mindegy, te fogod hordani, neked kell, hogy tetszen") Ami nyilván igaz, csak talán soha egy bókot nem kaptam tőle.

Emberként meg... ha nekem megtetszett valami (egy dísz, egy lakásdekoráció, bármi), azt biztos, hogy leszólta, hogy az ronda, olyat biztos nem. Csak amit ő választott ki, az volt a jó. Ha valamit megcsináltam a lakásban, szerelés, javítás, azt szintén leszólta, hogy az úgy sz.r lett. A végén már konkrétan (nemhogy a lakást átrendezni), de még egy bútort arrébbtenni nem volt kedvem, mert csak a lehurrogást kaptam mindenért.(Fordítva meg, én mindig megdicsértem, biztattam őt, még ha nem is sikerült túl jól valami, akkor is.) Nekem ebben biztos jobb lett az életem. Végre nem kapom az ívet, ha szeretnék a saját vágyaim, elképzelésem szerint élni. Ja, és nem utolsósorban nem kell azon aggódnom, hogy vajon újra meg fog-e csalni...

2022. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!