Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Második házasságban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második házasságban élők! Amikor kialakult az új szerelem, házasok voltatok még, vagy már elváltatok?

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 04:41
A kérdező szavazást indított:
Még házas voltam, de már külön éltünk
Már korábban elváltunk
Még házasságban éltünk
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mindketten házasok voltunk, de már felbomlófélben volt a házasságunk. A végső lökést a kapcsolatunk adta meg, néhány hónappal később mindketten elváltunk.
2021. nov. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én elváltam mert nem kefeltem félre és nem akartam ágyból ágyba menni
2021. nov. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem alakult ki. Ezt miért nem lehet választani?
2021. nov. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
82%
Már elváltam, de hamar elkapták a tökömet megint. Azóta (21 éve) nyomom az életfogytiglant. (Itt még harmadolás sincs jó magaviselet esetén.) Mondtam is asszonykámnak, hogy ha meghalok, hagyja az ujjamon a gyűrűt, hadd lássák odafent, hogy a poklot már megjártam. *-*
2021. nov. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Már 3éve külön éltünk mikor én törvényesen beadtam a válókeresetet.Nem az én új párom miatt váltunk.A páromnak volt hatalmas szíve és nagyon szerelmes volt az alkoholba is.
2021. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Akkor nem a szíve volt hatalmas, uccsó. A szíve csak a májától nem fért el...
2021. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjemnek már a házasságunk alatt kialakult...
2021. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Nincs új a nap alatt! - szokták mondani. Amióta létezik ember, azóta lénygében minden kapcsolati verzió előfordult már. Tehát egyik sem ritkaság vagy kirívó eset. Legfeljebb egyesek életében, környezetében még nem volt ilyen, olyan élethelyzet még. Tehát, csupán neki és mikrokörnyezetének új élmény.


Első házasságom után 1,5 évig nem is néztem nőkre. Majd összejöttem egy gyerekkori női baráttal. Ő rég elvált volt. De nem működött köztünk az intimitás. Viszont arra jó volt számomra, hogy újra belelendüljek a randizásba. 5 évig élveztem a szingli harmincasok lendületes életét, majd megismertem második nejem. Ő még nem volt házas előttem.

17 házasság után manapság nyitottá vált a viszonyunk. Válni nem akarunk, mert összetartanak a gyerekek, a vállalkozás, a megélhetés, lakhatás. Azt nem tudnám megjósolni, mi lesz, ha jön egy olyan, akibe valamelyikünk beleszeret.

50F

2021. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!