Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Évekig tartó megcsalás kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekig tartó megcsalás kiderülése után érdemes a házasságunkon dolgoznunk a kisbabánk és a közös ház miatt?

Figyelt kérdés
2022. okt. 30. 19:01
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Miért én vagyok most mindenki szemében a hibás? Ahogy írtam már az esküvőnk előtt csalt és egyáltalán nem szolgáltam rá semmivel!
2022. okt. 30. 22:46
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

13

De attól a te életed ugyanolyan szánalmas és üres lesz, és p*nát ugyanúgy nem fogsz látni továbbra sem... :( Szóval jó éjszakát így estére, mehetsz ma is sírni a párnádba.

2022. okt. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
6%
Talán érdemes. Te vagy a felvallalt kapcsolat. Sok megcsalot éppen a szerető döbbent rá, hogy a hivatalos kapcsolata az igazi. Lehet ezután soha többet nem fog megcsalni. Itt a rögtön kidobni a válasz. A 10/10 pasiknak megszoktak bocsátani az ilyet mert kevés a tényleg jól kinezo, jó fellepesu, potens férfi.
2022. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Én többet nem tudnék úgy ranezni hogy ne ez jusson eszembe
2022. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a férfi?
2022. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megváltoztatni. Folytatni fogja. Akármit is ígér most. Csak óvatosabb lesz. Vagy elviseled, vagy elválsz.
2022. okt. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Még ha valóban megbánná és abbahagyná, akkor sem bíznék többet benne. Én dobnám.
2022. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy estés félre lépés volt, állandóan csalt, esküvő előtt is. Akkor szerinted mi a fenétől változna meg? Háztól, gyerektől nem fog.Max. igen, okosabban csinálja. Ennyi megcsalás mellett nem hiszem, hogy nem voltak jelek.
2022. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Egy rossz házasságban azért maradnak benne az emberek, mert vagy kiszolgáltatottak, vagy padlón van az önbizalmuk. Mondjuk az önbizalom nem sokat ér magában, ha nincs mögötte semmi. Sok embernek valójában a magány a biztos halál, a rossz kapcsolat csak amolyan félút az élet és a halál között. Ezért nem válnak el!
2022. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Sághegyi Péter ***** válasza:
35%
Érdemes. Meg elgondolkodni azon, hogy mi volt a saját szerepünk az események ilyen alakulásában. Tudom, hogy mindig a másik a hibás - de ez sajnos nem így van. Ebben a játékban minden szereplőnek meg van a saját felelősége. Akkor is ha nem akarjuk beismerni.
2022. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!