Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor lesz jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok,3 napja a férjem, nagy nehezen, sok-sok hónapnyi veszekedés vita után,kinyögte hogy utál engem, nem bír elviselni, és én nem vagyok nő! Nem volt valami jó a kapcsolatunk, tudom hogy így kell lennie, így a legjobb, így hát szétköltöztünk, válunk! Ő jókedvű, nyugodt, én pedig összezuhantam. 18 év az hosszú idő! Fáj!!:( Pedig vártam a végét, de most nagyon rossz, főleg hogy rajta azt látom hogy különösebben nem viseli meg és alig várja hogy új nője legyen...úgy érzem elárult! Akik atmentek a váláson írnának a folyamatról? Köszönöm!

2022. nov. 5. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 évesen váltam. 16 év után. Neki akkor már lett azonnal új barátnője. Minden platformon vihoraszott vele, nagy volt a szerelem. Azóta eltelt 3 év. Most mindennap felhív, mennyire hiányzom neki, mennyire szeret, hiányzik neki a család. Van közös gyerek is. Nekem azóta sincs senkim, elem az életem, de őt soha nem fogadnam vissza.
2022. nov. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem mikor érezted magad jobban, mennyi idő telt el?

Én nagyon félek attól hogy meglatom őt valakivel...

2022. nov. 5. 23:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor lett jobb, mikor voltak új terveim és céljaim. Ez nálam egy pár nap alatt megtörtént, de az első négy nap pokoli volt. Nem aludtam semmit, szó szerint.

Utána fokozatosan lett jobb. Sokat segített, hogy a gyerekeink is velem maradtak, és a ház is az enyém volt, tehát ott is mi maradtunk. Hullámvasút volt a következő pár hónap. Egyszer szomorú voltam, máskor teljesen jókedvű. Persze én is rájöttem, hogy elkezdhetek ismerkedni, és nekem 12 év után jól is esett kicsit. Volt pár futó kapcsolat, de nem akartam semmi komolyat.

Aztán betoppant egy komoly, ennek ellenére, de ez már egy új történet.


Én ilyen apróságokban kerestem meg a pozitívumot, hogy a saját bioritmusom szerint tudtam kelni és feküdni, csak a kedvenc ételeim főztem, a tévében csak az ment, stb. Átrendeztem a lakást, hoztam egy második kutyát a menhelyről, és lett egy szobacicánk. Tehát csupa olyan, amit az exem nem akart, és élveztem, hogy senkihez se kell alkalmazkodni. Utána nem is volt egyszerű újra beengedni valakit az életembe, de szerintem kimondottan jó, hogy ennek hála elég válogatós lettem.

Az új terveimmel is nagy lépésekben haladtam. Sajnos mi egy helyen dolgoztunk, így egyből elkezdtem új munkát keresni. Nem csak gyorsan sikerült, de a fizetésem is jobb lett.


Persze hónapok kellettek, hogy érzelmileg lehiggadjak, túl tudjak jutni és lenyugodjak teljesen. A feldobott napokat élveztem, őszintén szólva, de azért volt egy pár doboz zsebkendő, amit elbőgtem.

2022. nov. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Ahogy elköltöztem a közös házból, másik városba, már sokkal jobb volt. Szabadnak éreztem magam, bár a gyerekkel nyilván korlatozottan. Minden második hétvégén szabaddá vált, amivel először nem tudtam mit kezdeni, de aztán nagyon élveztem. Úgy voltam vele, szenvedtem én mellette már eleget, most szenvedjen más. Kaptal egy új lehetőséget, hogy boldog legyél valakivel, mert nyilvan ketten már nem voltatok azok. Ne keseredj, próbáld meg élvezni. Sokan járunk, jártunk ebben a cipoben. Fel a fejjel.
2022. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az exférjem 17 év után egy másik nőért hagyott el, miután hónapokig meg is csalt vele. Minden szempontból rosszabb helyzetbe kerültem, segítség nélkül maradtam két gyerekkel, rosszabb lett anyagilag, ezért munkát kellett váltanom, az exférjem alig keresi/kereste a gyerekeket, így gyakorlatilag szabadidőm sincs. Kb másfél évig nagyon haragudtam az exférjemre, tele voltam dühhel, sértettséggel. Aztán ez magától elkezdett enyhülni, egyre inkább látom, hogy mennyivel nyugodtabban, boldogabban élünk így a gyerekekkel. Kialakult, rendeződött az életünk, ezzel együtt az én idegrendszerem is... :D Nálunk az idő oldotta meg a problémát.
2022. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Remélem minden jobbra fordul rövid időn belül!
2022. nov. 6. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden vég valaminek a kezdete. Ez örök törvény.
2022. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kimerült hogy már 4 hónapja csal, és szerelmes is az illetöbe...
2022. nov. 13. 19:55
 9/12 A kérdező kommentje:
*kiderült
2022. nov. 13. 19:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem vettél észre semmit?
2022. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!