Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha beadom a válópert mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beadom a válópert mennyi idő után koltozhetek el a gyerekkel? Addig az apával kell maradnunk mindenképp? Tudom el kell biraljak hogy kinel marad stb, de ezt az időszakot hogy lehet legkönnyebben kibírni?

Figyelt kérdés
Gondolom elég feszült lesz a helyzet a valopertől kezdve , ti hogy veszeltetek át?
2022. dec. 8. 15:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nyilván előbb békésen próbálok megeggyezni, de az anyja sok rosszban befolyásolja es nagyon eroszakos ember lett miota az anyja befolyása alá került.

Sajnos siman elképzelhető nála az hogy elviszi es nem hozza vissza, vagy hogy akar eriszakosan elveszi a gyereket.

Tehat akár erre is fel kell készülnöm.

2022. dec. 8. 17:00
 12/14 A kérdező kommentje:
Akár erőszakosan elviszi - bocsi az elirásért
2022. dec. 8. 17:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amég nincs semmilyen végzés, addig nem tudsz mit tenni ha elviszi. Ha elköltözöl mielőbb változtasd meg a lakcímeteket -nem kell az apa beleegyezése- mert a lakhelyedről, a lakásból (elvileg) nem viheti el, csak az utcáról, vagy akár a bölcsiből ha jár oda. Nekem onnan vitte el, és a végzésig vissza se adta, papír hiányában tehetetlen voltam. Az ideiglenes intezkedés papíron 8 nap, a valósagban nekem csaknem 3 hónap volt, ugyanígy december elején adtam be.
2022. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
És mégis mit kezdene egy két év alatti gyerekkel?
2022. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!