Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar hagyni a barátnőjéért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a feleségemnek egy nagyon jó barátnője, egyetem óta. Ő volt a tanúja az esküvőnkön, ő a lányunk keresztanyja.

Mindig ott volt mikor kellett, és imádta kényeztetni a gyerekeinket. Sajátja nincs, csak fiatalabb testvérei.

Jó volt, hogy mindig lehetett rá számítani, bár nekem kicsit sok. Pl.: ha valamit meg kellett javítani, és nem volt rá időm/energiám, ő másnap megcsinálta. De azért kényelmes volt, hogy az asszony nem nyaggatott, csak az alkalmankénti tipikus hiszti ment, de végül megoldottuk.

A szexuális életünk viszont iszonyú unalmas lett a fiunk születése után. Egyszer-kétszer felhoztam a nyitott kapcsolatot, de majdnem kivágott a házból. Tavaly végül meggyőztem egy édeshármasról szülinapomra (december eleje)

Nem volt rossz, bár a barátnője inkább rá fókuszált, nem rám, de a műsor önmagában is elég volt.

Azután viszont furán viselkedtek, sokszor vettem észre, hogy sutyorognak, és elcsendesednek, ha belépek a helyiségbe.

Aztán szilveszter után robbant minden: kezdeményeztem az asszonynál, ő meg menet közben elsírta magát, hogy ez neki nem megy: ő nem akart sosem többes szexet, de addig nyaggattam, míg igent mondott. Hogy én ilyen/olyan vagyok, nem töltöttem elég időt a családdal, meg nem lehetett rám számítani, ő válni akar. Aztán fogta a takarót és átment a gyerekszobába aludni. Másnap bevallotta, hogy úgy érzi, beleszeretett a barátnőjébe, és az érzés kölcsönös.

Próbáltam mindent: virág, elhívtam vacsorázni valahova, ajánlottam, hogy menjünk vissza párterápiára, de semmi sem működik. Hó végéig adott időt költözni (a szülei vették neki a lakást) elfelezte a megtakarításokat, sőt a nyári holmimat már bedobozolta a garázsban.

Hogyan vehetném rá, hogy meggondolja magát? Nem akarok válni!



2023. jan. 13. 23:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Megérdemled
2023. jan. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Gondolkodj el, hogy a te hozzáállásoddal mik a problémák, mert vannak vele, és láthatóan nem érted, hogy mik.
2023. jan. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%
Te hozzáállásod miatt akar válni, ami nem csoda.A 3. már csak ahhoz kellett, hogy megdja neki a bátorságot, hogy lépjen.
2023. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
90%
Azért neharagudj,de hogy neked nincs enerhiád rzt azt megcsinálni a házkörül,és ehhez is barátnő segítsége kell...hát komám,és még ezek után felveted,hogy ki is próbálnád? Inkább nem írom le mit gondolok rólad.
2023. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

Önző fa.z vagy az.

Szabadulni akar toled , mert undorító hogy tényleg kepes voltal arra hogy megcsald a szeme láttára vagyis 3asoztál.


Ha ennyire b.fék vagy akkor mit vársz?

Megtapsoljon?

2023. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szülés utan segiteni kell a nonek hogy magára is legyen némi ideje,es akkor neki is megjön a kedve, de eszed nincs ugye hogy ez eszedbe jusson?
2023. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!