Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem el akar hagyni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem el akar hagyni a barátnőjéért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van a feleségemnek egy nagyon jó barátnője, egyetem óta. Ő volt a tanúja az esküvőnkön, ő a lányunk keresztanyja.

Mindig ott volt mikor kellett, és imádta kényeztetni a gyerekeinket. Sajátja nincs, csak fiatalabb testvérei.

Jó volt, hogy mindig lehetett rá számítani, bár nekem kicsit sok. Pl.: ha valamit meg kellett javítani, és nem volt rá időm/energiám, ő másnap megcsinálta. De azért kényelmes volt, hogy az asszony nem nyaggatott, csak az alkalmankénti tipikus hiszti ment, de végül megoldottuk.

A szexuális életünk viszont iszonyú unalmas lett a fiunk születése után. Egyszer-kétszer felhoztam a nyitott kapcsolatot, de majdnem kivágott a házból. Tavaly végül meggyőztem egy édeshármasról szülinapomra (december eleje)

Nem volt rossz, bár a barátnője inkább rá fókuszált, nem rám, de a műsor önmagában is elég volt.

Azután viszont furán viselkedtek, sokszor vettem észre, hogy sutyorognak, és elcsendesednek, ha belépek a helyiségbe.

Aztán szilveszter után robbant minden: kezdeményeztem az asszonynál, ő meg menet közben elsírta magát, hogy ez neki nem megy: ő nem akart sosem többes szexet, de addig nyaggattam, míg igent mondott. Hogy én ilyen/olyan vagyok, nem töltöttem elég időt a családdal, meg nem lehetett rám számítani, ő válni akar. Aztán fogta a takarót és átment a gyerekszobába aludni. Másnap bevallotta, hogy úgy érzi, beleszeretett a barátnőjébe, és az érzés kölcsönös.

Próbáltam mindent: virág, elhívtam vacsorázni valahova, ajánlottam, hogy menjünk vissza párterápiára, de semmi sem működik. Hó végéig adott időt költözni (a szülei vették neki a lakást) elfelezte a megtakarításokat, sőt a nyári holmimat már bedobozolta a garázsban.

Hogyan vehetném rá, hogy meggondolja magát? Nem akarok válni!



2023. jan. 13. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10%
Azt a rohadt, tényleg ilyenek a nők: Egy férfi feltesz egy normális kérdést és még itt is ő van lebaszva. Minden a férfi hibája. Egy férfi nem tud itt egy kérdést úgy feltenni, hogy az itteni (többségében női) válaszolók szerint ne az ő hibája legyen minden, ami történt.
2023. jan. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Pro tipp a következő kapcsolatodhoz: nem csak akkor kell kaparni az asszonynál, amikor a cuccaid már a garázsban vannak.
2023. jan. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

Sokat akar a szarka de nem bírja a farka!


Öltözz melegen, még csak most jön a hideg!

2023. jan. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 NTBS ***** válasza:
35%
Szerintem változtass a hozzáállásodon. Esetleg párterápia.
2023. jan. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
De miért pont az a barátnő lett a harmadik? Te akartad megdugni?
2023. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi vagyok és a kérdező szerintem is egy patkány, kedves 11-es.
2023. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Megtaláltad a feleségednek az idális párt magad helyett. Így jártál.
2023. jan. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a gyereketek születése után bedobtad a nyitott kapcsolat kártyát, az neki tudod hogy hangzott? Így: Más nőkkel akarok szexelni, mert úgy érzem te sosem leszel nekem elég. Ugyanez az édeshármassal. Nagyon duraván önbizalomromboló tud ám ez lenni, meg bele tuddja b@szni rendesen a megfelelési kényszert az ember lányába, ezért aztán sokan bevállalnak ilyenkor dolgokat, amire nem nem vágynak, csak hogy a pasinak meglegyen a szexuális kielégülése. Főleg egy gyerek születése után gáz egy ilyet bedobni, nem sok empátiára vall. Hasonlítsuk össze, hogy annak a férfinak van-e nagyobb problémája, akinek most éppen unalmas a szexuális élete, vagy annak a nőnek, aki most van túl egy terhességen és egy szülésen? Mert vagy nem beszélt neked erről nyíltan a feleséged, hogy ez mennyire egy embertpróbáló, (sokaknak traumatikus) időszak tud ez lenni, vagy ha igen, akkor lesz@rtad, mert ha tisztában van az ember a szülés utáni helyzettel, akkor nem dobja be a nyitott kapcsolat kártyát, mert rohadtul egy empátia nélküli, önző húzás. Aztán most a feleséged megtapasztalt egy odaadóbb szexualitást, szembesült a saját biszexualitásával, és így döntött,mert úgy érzi, hogy így jobb lesz neki. És te most is csak azt akarod, hogy neked legyen jó, nem pedig azt hogy neki. Tökéletesen érthető, hogy miért ment tönkre ez a kapcsolat.
2023. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem a barátnőjéért akar elhagyni, hanem a rossz hozzáállásod miatt. A barátnő csak ahhoz kellett, hogy végre meg merje tenni ezt a lépést.
2023. jan. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
90%

Egyetértek a 18-as válaszolóval.

Ezt a kapcsolatat engedd el. Már vége! A csaj már nem akar téged. Fogadd el, lépj tovább és ne zaklasd!

2023. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!