Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen volt az első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első találkozásotok a párotok volt feleségével?

Figyelt kérdés

A helyzet annyiban bonyolódik, hogy volt némi átfedés a két kapcsolat között, ergo az exfeleség meg lett csalva velem és én is házas voltam akkor még, mikor megismerkedtem a jelenlegi párommal. Azóta mindketten beadtuk a válókeresetet, mert ez így nem mehetett tovább, döntenünk kellett és úgy döntöttünk hogy együtt szeretnénk folytatni.


Viszont a párom részéről van egy 7 éves gyermek, aki miatt muszáj lesz találkoznom az exfeleséggel. Hamarosan esedékes lesz, hogy összeüljünk hárman megbeszélni a jövőbeli terveket, tudnivalókat a gyerekkel kapcsolatban, de fogalmam sincs, mit mondhatnék az elején egy olyan nőnek, aki tudja, hogy a volt férje velem csalta és részben miattam hagyja el...


Azért csak részben, mert az ő házassága és az enyém is romokban volt már jó pár éve, mikor megismerkedtünk. Tudom, akkor sem így kellett volna, de ezen már nem tudok változtatni.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy aki volt már hasonló helyzetben, hogyan zajlott a dolog? Mit mondtatok az exfeleségnek? Ha már kialakul egy beszélgetés, akkor szerintem nem lesz gond, de fogalmam sincs, hogyan kezdhetnék bele...



2023. febr. 9. 07:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, neked miért kéne vele összeülnöd. Nem a te gyereked, nem dönthetsz a jövőjéről.
2023. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Előbb-utóbb mindenképp találkozni fogunk, hiszen nálunk is lesz a gyermek. Gondolom szeretné felmérni, hogy ki vagyok-mi vagyok, kihez engedi oda a gyereket majd. Megértem, hogy meg akar ismerni, nem lehet örökké kerülni egymást...de hogy mit lehetne egymásnak mondani...roppant kínos lesz.

Neki vissza kell fognia a haragját irányomban és nekem is kellemetlen lesz, hiszen a volt férje szeretője voltam...

A gyerek miatt elkerülhetetlen, hogy találkozzunk, puszipajtások nem leszünk sosem, de muszáj egy legalább közömbös kapcsolatban lenni egymással.

Gondolom mesél majd a gyerek szokásairól, lelkéről (ezeket mondjuk a párom is el tudná mondani nekem). Az egész inkább egy lecsekkolás lesz részéről. Csak hát közben beszélgetni kell valamiről. Roppant kínos helyzet.

2023. febr. 9. 08:20
 3/47 A kérdező kommentje:

A jövőbeli terveket úgy értettem, hogy pl elmondjuk, hogy hogyan tervezzük kialakítani a szobáját itt nálunk, ilyesmi. Igaz, ezt a párom is el tudná mondani két mondatban neki...


De tudom, hogy nem is ez a fő ok, hanem hogy folyamatosan monitorozzon, amikor majd találkozunk...de most őszintén, hogyan láthatna szimpatikusnak egy olyan nőt, aki miatt elhagyta a férje?


Más hogy csinálta ezt?

2023. febr. 9. 08:24
 4/47 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne legyenek túl nagy elvárásaid. Ha annyi hajszállal távozol, mint amennyivel érkeztél, azért már önmagában hálás lehetsz.
2023. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
85%
Mar eleve tökre alárendelődsz. Az anyuka nem a gyerek főnöke meg nem a te főnököd. "kihez engedi oda a gyereket majd". Ő nem engedi sehova a gyereket, hanem a bíróság kötelezi, hogy biztosítsa a láthatást. Semmi köze hozzá hogy ti hogy rendezitek be a gyerek szobáját NÁLATOK. Akkor szólhatna bele ha elhanyagolnátok/bántalmaznátok a gyereket. Vagy Ti is odamentek anyuka lakásába és beleszóltok a berendezésbe? Ne kezdj lábtörlő pozícióból mert ez egy vesztes szerep! Szerintem egyáltalán nem helyesen gondolkozol erről a témáról.
2023. febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem az apuka ribije lettél volna, eszedbe se jutna így behúzni füled-farkad a nő előtt. Akkor legfeljebb röhögnél egyet, hogy "találkozni akar". Én is akarok találkozni Johnny Deppel, dehát nem kívánságműsor. Egy normális barátnő elegánsan be tudna inteni erre, de mivel a pasi csak úgy félrek.vázott, te nem teheted ezt meg, különben az lenne, hogy a gerinctelenség megy, az egyenesség nem.

Szóval ha már ez így van, hívjátok át magatokhoz közösen választott időpontban, és ne húzd alázkodj meg ennyire. Semmi igazi indoka ennek a találkozásnak. Az is lehet, tényleg csak meg akar tépni. :D

2023. febr. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell vele találkoznod, se megbeszélned semmit. Az ő kettőjük gyerekéről van szó, majd ők elintézik egymás közt. Téged pedig tájékoztat a párod azokról a dolgokról, amik rád is vonatkoznak. Ne rendelődj alá, azért, mert van egy, közös gyerekük.
2023. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell vele találkoznod. A gyerekért az apja felelős, neked nem kell ebbe belefolyni, intézzék el ők egymás között. Jól mondod ezt a monitorozást, ennek semmiképp sem szabad kitenni magad. Elváltak, mindegy, hogy miért, nektek a volt feleséggel semmi közötök egymáshoz. Ha ebbe belemész, azzal elfogadod, hogy kontrollálja az életeteket. Ezt nem szabad megengedni.

N

2023. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Ő mondta, hogy találkozni akar veled? Vagy honnan veszed, hogy tudni akarja ki-mi vagy? Én is voltam/vagyok ilyen helyzetben, csak a másik oldalról, speciel én nem voltam kiváncsi az exem nőjére. Nyílván látom ha jönnek a gyerekért, köszönünk egymásnak normálisan, de különösebb kapcsolat nincs köztünk. Ha valami van akkor a gyerek apjával megbeszélem 2 mondatban.
2023. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az apuka beszélje meg, nem kell téged ennek kitenni.
2023. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!