Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes az első találkozások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az első találkozások kerek-perec megmondani a hibáimat és az elvárásaimat?

Figyelt kérdés

Csomószor volt hogy csak húztuk egymás idejét, ezt már nem szeretném. Az nagyon furcsa lenne, ha elmondanám neki, hogy pl. nem szeretek kimozdulni, munkamániás vagyok, nem lehet mellettem szürcsölni meg körmöt rágni, elvárom hogy tisztes megélhetése, jó állása legyen (nekem is van, nem kérek olyasmit amit én ne teljesítenék!), legyen autója stb.?


Tehát azokat a dolgokat amik amúgy is kiderülnének, csak így "csomagban" elmondanám neki az elején és megkérném hogy ő is mondja el ugyanezeket?



2021. ápr. 16. 20:37
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Te most párt vagy állást keresel?
2021. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
65%
Persze, ez teljesen jogos. Én pl. örülnék, ha közölné a másik, hogy a kocsibirtoklásom is beleszámít neki a dolgokba. Legalább, nem pazarolnám rá az időm és nem egy anyagias ember ülne az autómban.
2021. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anyagias, nekem is van autóm. Egyrészt agglomerációban élek, másrészt nem szeretek taxiskodni, ahogy ezt tennem kellett már nagyon-nagyon sok alkalommal.
2021. ápr. 16. 20:42
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Ebből egész sok kiderül rólad. Olyan is, amit el se mondtál. Ő meg eldönti, hogy kell-e neki. Utána nem biztos, hogy időt szán a bemutatkozásra.
2021. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Te aztan nem parazlod az idot a megismeresre. Egybol a hasznalati utasitasnal kezdesz. Mi lesz akkor, ha papiron minden oke, es megis kompatibilitasi hiba van? Ujrainditod a keresesi algoritmust? Leginkabb turelmetlennek tunsz. Az pedig sose jo egy kapcsolatban.
2021. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nekem még az sem gond. Megértem ha valakinek nem tetszik amit kínálok én is lapátoltam ki pár férfit úgy hogy csak nyekkentek. Csak ne húzzuk egymás idejét mer a bájvigyorgásukra nem vagyok kíváncsi!
2021. ápr. 16. 20:44
 7/35 A kérdező kommentje:
5: mi lenne? Szakítunk! Én nem azt mondtam hogy a fenti garancia a tökéletes kapcsolatra, hanem hogy levágnám a kanyarokat mert ha nem muszáj nem hallgatnám végig ugyanazokat a sablonos élettörténeteket, ha nem lesz biznisz.
2021. ápr. 16. 20:46
 8/35 anonim ***** válasza:
96%
Azt ugye tudod, hogy ez arrogancia?
2021. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mi?
2021. ápr. 16. 20:51
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem töltess ki vele egy adalapot, illetve töltsd ki a sajátodat és küldjétek el egymásnak előtte neten. így még gyorsabb. :D
2021. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!