Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért fúr a volt férjem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fúr a volt férjem? Miért nem érti meg, hogy ezzel csak a gyereknek tesz rosszat?

Figyelt kérdés
20 évig éltünk együtt, én hagytam el, mert egyszerűen már nem bírtunk együtt élni. Állandóan lelki terror volt, sosem volt jó semmi, amit csináltunk. Azt hitte az ex, hogy nem fogok tudni megállni a lábamon. De sikerült, szépen csordogál az életem. Lett egy párom, akivel nem élünk még együtt, de nagyon szeretjük egymást és a gyerekkel is jól kijön. 13 éves a fiunk. Újabban nem akar az apjához menni, mert állandóan piszkálja, egyik szavával azt mondja, nem érdekli, megy e a gyerek, következőnek meg naponta lecseszi, miért nem megy. Engem is állandóan fúr a gyerek előtt, mindent lefikáz, amit csinálok vagy veszek. Utólag mondja el a gyerek. Nem értem, mi jó neki ebben, hiszen én sosem ekéztem a gyerek előtt.
2023. márc. 3. 10:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Mert férfi...őket a saját buszkesguk erdekli. Semmi más. Se lelkuk nincs, es a gyerekeiket sem szeretik... elorebb valo az exet furni...
2023. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg frusztrált amiért kiderült, hog ynélküle is működik az élet. De így, hogy a gyereket is bántja, tulajdonképpen csak elmar maga mellől mindenkit. A gond akkor lenne, ha a gyereket elszeretné tőled és ellened hangolná.

Így viszont elég egyértelmű ki a göykér a történetben, szóval nem kell félni, a gyerek saját elhatározásából fogja kerülni az apját.

2023. márc. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfi ego nem nagyon tudja megemészeteni, hogy őfelsége nélkül is van élet, sőt, boldogabb élet.

Majd megszokja. Egyelőre egy darabig még ilyen gyökér lesz. A gyerek viszont hálaistennek lát a pályán.

2023. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Már eljutottunk odáig. Nem is akar menni hozzá. De az apja szerint ez is az én hibám. Szar, ahogy nevelem, ahogy tanulok vele. Megjegyzem, a gyerek kitűnő tanuló. Szerinte mindig szar anya voltam. Nem magam akarom fényezni, de ő sosem ült le vele játszani, tanulni, beszélgetni.
2023. márc. 3. 10:48
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő nyilván jobban neveli. Ja nem.

Nem kell vele foglalkozni. Majd elunja, de az évekbe telik.

2023. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2 éve nem élünk együtt. Egy éve neki is van új párja, új családja. Miért nem bír békén hagyni? Már nem beszélek vele szinte semmit, csak ami nagyon szükséges. Vagy ez zavarja, hogy nem érdekel, mit csinál?
2023. márc. 3. 10:50
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Azért az is szép, hogy egyesek ebből általános férfi tulajdonságokra vonnak le következtetést... Nem minden férfi ilyen, sőt. Ez a fajta érvelés pontosan az, amit itt az incelek tolnak a nők kapcsán. Ne alacsonyodjunk le a szintükre.
2023. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez is zavarja.

Az, hogy neki új családja van, semmit nem befolyásol azon, hogy téged azért még bszogat.

Majd idővel abbahagyja. Még évek lehetnek. Semmit nem tudsz vele csinálni. Engedd el a füled mellett, ti a gyerekkel jól megvagytok és csak ez számít.

2023. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem minden férfi ilyen. A párom szöges ellentéte az exemnek. Illetve sok férfit ismerek, akik válás után jó kapcsolatban vannak az exükkel a gyerek miatt.
2023. márc. 3. 10:54
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Állandóan lelki terror volt, sosem volt jó semmi, amit csináltunk. "


Miért változott volna meg?

2023. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!