Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok.

Ma tudtam meg. A párommal megegyeztünk pár honapja, hogy elkezdünk próbálkozni a gyerekkel.

Elsőre tegnap őrült neki, ma viszont puffogva jött haza. És közölte hogy azonnal elválik tőlem, ha csak az ötlete is felmerül bennem hogy ki kéne békülnünk a szüleivel. Elégé csalódott vagyok, tudom hogy nincsenek beszélő viszonyban, de ez azért elég szrul esett. Fel nem merült bennem ilyesmi.

Mindig kedves, s megértő volt velem. Nagyon szeretem őt.

De ha ilyen könyen mondogatja már most hogy válni akar, hogy bízzak benne? Nem is értem honnan jött neki ez. Néha van hogy rossz napja van, és puffog picit. Munkahelyi dolgokon, meg ilyesmi.

Ilyenkor kérni szokta hogy hagyjam picit békén. És másnap minden rendben. Alig veszekedtünk eddig, mindent meg lehetett beszélni vele. De ilyen zsarolás még soha nem volt.

Érdemes így bíznom benne? Hisz egy gyerek élete a tét.



#szülő #bizalom #Rossz szülő gyerek kapcsolat #Válni akar ha
2023. ápr. 20. 22:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
De hogy jott fel ez a tema? Csak ugy, a semmibol?
2023. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

Mi közöd hozzá, hogy kibékül-e ő a szüleivel? A gyereknek ehhez semmi köze, akkor ne béküljeketek ki, ha nincs más választásod...


Mellesleg olyan jó férfinek fogsz szülni, gratulálok! Normális pasinak meg nem jut nő.

2023. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Valami történt a háttérben a szülők, és a párod között, amiről a párod nem beszél, de elég alja dolog lehetett... Ne kérdezgesd, ne kutakodj, ne érdeklődj, és ne faggasd. Légy türelmes hozzá, szeresd, és örüljetek a babának. Lehet, hogy csak évek mulva fogod megtudni mi volt, lehet, hogy sosem. Ez rá és a szüleire tartozik..


Legyen áldott, jó egészséges a babátok:)

2023. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan, hogy 3 hetes terhes....amikor a teszt pozitív lesz akkor màr 4-5 hetes vagy...még kb 1 heted van a menzeszig...
2023. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ebből válás lesz tuti
2023. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
4-es nem.mond hulyeseget.
2023. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Félt, hogy a baba jövetelével rendbe akarod tenni a családi kapcsolatokat ( ez terheseknél gyakoribb mint gondolnád fészekrakás……) szerintem ezt akarná drasztikusan megelőzni. Nem gondolta végig milyen hülyeséget beszélt. Nyugodtan mondd meg neki, hogy milyen rosszulesett ez neked, mennyire megingott a bizalmad benne, hisz benned a válás gondolata fel sem merült. Kérdezd meg miért mondott ilyet.
2023. ápr. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az olyan emberek, akik magukba fojtjak az erzelmeiket,.azok szoktak nagyot robbanni. Jo lenne neki egy pszichologus, sokkal tobb embernek lenne szuksege ra, mint ahanyan jarnak.
2023. ápr. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Kezdjük az első problémával. 3 hetes terhesség nincs!
2023. ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

4# 9# Jó bevallom én vagyok a férfi, és még nem terhes a párom. Csak tervezzük a dolgot. Viszont elkezdte pedzegetni, hogy ki fog neki segíteni ha az én szüleim nem.

Az ő anyukája sajnos már nem él.

Az én apám viszont egy toxikus f@szkalap. Egész gyerekkorúnkban vert minket tesommal. Anyám meg végignézte. Nem vagyok hajlandó kibékülni vele. Nyilván nem jó válással fenyegetőzni. De nem tudom mit kéne tenni, hogy kiverje ezt a fejéből.

2023. ápr. 21. 05:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!