Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bíróságon hogyan lehet bebizon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíróságon hogyan lehet bebizonyítani hogy apuka eddig se foglalkozott semmit a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Ha 2 ellentétes dolgot mond a 2 fél. Apuka valószínűleg azt játssza majd el hogy milyen fontos neki a gyerek, holott soha néhány órát sem töltött velük, 1x sem ült le velük játszani, se közösen, se egyedül, soha nem vitte oviba, fogalma sincs a gyerekekről nem is ismeri a dolgaikat stb... most viszont hirtelen mindig játszani akar velük és elöadja a mintaapát. Mivel ennek az ellentétje igan ezért én nyilvan nem ezt fogom mondani. A bíróság hogyan fogja eldönteni kinek van igaza???
2023. máj. 4. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Tanúkat hallgat meg. Indokolt esetben a gyerekeket is meghallgathatja szakértő. Persze ovisoknak nem tesznek fel nyílt kérdéseket.
2023. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de enyem is ilyen volt, 10 evig. Azran kiharcolta a valtott felugyeletett es most foglalkozik veluk. Pedig azt hittem agressziv anyos atveszi tole es tovabbra se foglalkozik majd. De nem igy lett. Lehet szerencsem volt.
2023. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A per targya, hogy kinek van igaza? Annak kell mindig bizonyitani, aki allit valamit. Ha te vagy a felperes, akkor neked kell bizonyitanod. Mondjuk eleg par jol iranyzott kerdes a gyerekhez es kiderul a valosag. Ezt egy pszichologus szakerto siman megcsinalja. A kerdes, hogy biztos bele akartok menni egy ilyen pereskedesbe, brutalis koltsegekkel a vegen? Gondolom most a valas miatt ilyen a helyzet. Hagyni kell apukat ervenyesulni, vegre el akarja latni az apai teendoit. Csinalja csak. A legjobb, ha kulon lakasban, megosztott felugyelettel, a nyakaba kapja a gyerekek ellatasat es a hazimunkat is. Ne gondold, hogy egy varazscsapasra nem akarja majd visszacsinalni az egeszet. A gyerekeknek fontos, hogy mindket szuloje reszt vegyen a nevelesben. Nem elveszi toled, hanem megosztjatok a felugyeletet. A legjobb opcio az szamukra, ha mintaapa valik belole. Ezen nem kene osszeveszni.
2023. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek még kicsik, 2 és fél évesek múltak, ilyen kerdésre nem tudnak válaszolni. Apuka minden nap dolgozik és nem szeretném ha csak azert lennének nála a gyerekek hogy másra bízza, + 2 ilyen kicsit sose látott még el 2 órahosszáig sem nemhogy fel napig, vagy 1 napig.
2023. máj. 4. 13:21
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Tőlem el tudta perelni a fiam! Figyelj oda!
2023. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a per tárgya? Láthatás?
2023. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdektelen, ki mit mond. A gyerek nálad lesz, apuka láthatást kap.
2023. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hogyan????

Ha csak nem vagy alkesz, vagy full csóró, eleg ha ráhazudsz pár erőszakos dolgot a f*sz apára, és mar el is van tiltva

2023. máj. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 eves kor alatt nalad maradnak a gyerekek, ha nincs valami gikszer veled. Kesobb ez modosulhat, a biro donti el.
2023. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF: De ez engem is érdekelne. Jöhetne egy hasznos válasz. Nálam egy éve rabola el legálisan a gyermekemet a biológiai anyja, miközben ahogy írtad is, kérdező, se oviba nem vitte, se ki nem ment vele, és bent sem játszott vele, nem etette, stb. Mondhatni egyedül neveltem három és fél éves koráig. De persze már most hazudik a bíróságon pedig még ez szóba se jött.

A gyerek nem tud válaszolni, mert még baba volt.

Tanúknak mi értelme, az ő családja előadja, amit kizsarol belőlük a nő, az én családom meg az igazat, amit láttak belőle. Akkor ismét kinek hinnek, mi alapon?

Maga a rendszer rossz szerintem. Túl közvetett, sok a húzás és a tévedés. Traumatizálnak gyerekeket és felnőtteket azzal, hogy évekig tartanak ilyen ügyek.

2023. máj. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!