Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén 3 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén 3 év körüli gyermekkel reális azt kérni, hogy alvásidőn kívül vigye csak el apuka a gyereket, mert csak az anyukájával tud elaludni? Egyébként időbeli korlát nem lenne, viheti, amennyit szeretné, csak nem napokra.

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És az oviban hogy alszik el a gyerek? Nekem is kb ekkora gyerekeim vannak, de ha ne adj Isten, elválnánk, eszembe se jutna ilyen marhaságokat kitalálni.
2021. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még 1 éve van az oviig, addigra szerintem már nem is fog délután aludni... Nem töltött még sosem egy egész napot nélkülem, szerintem nem most, válás közben kéne ezzel is sokkolni...
2021. aug. 1. 00:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is anya, elvált nő vagyok, de ez nagyon elrugaszkodott dolog.

Ha bízol magadban, abban, hogy jó anya vagy, ha bízol a saját gyerekedben és szereted őt, valamit elismered annak a férfinak pontosan ugyanazt a jogát, ami neked is van a közös gyereketekkel/ nos akkor nem kell helikopterkedni egy 3 éves, ovis gyerek felett.


Az édesapja is teljes értékű és teljes jogú szülője (gondolom se böriben nincs, se jogerősen eltiltva :), ágy nála is biztosan van... nem kell itt agyonfélteni a gyerkócöt.


Ha az alap tisztelet megvan köztetek ès ma is tudod azt gondolni elvált nőként, hogy a kisgyereked apja megbízható, jó ember (hisz valaha ezért mentem hozzá, ezért szerettem, ezért vállaltunk gyereket), akkor higgadj le kérlek és mosolyogva engedd őket oda, ahová menni szeretnének.


Én is szeretem a rendszert a gyerek életében (nagy már, később ez meghálálja magát), de akkor sem lesz 3. világháború, ha a játék vagy strandolás hevében kimarad az alvás egyszer-egyszer- cserébe megbízhatóan kidől este :D


Légy elegáns és korrekt. Ne más miatt, magadért. Mutass jó példát rugalmasságból a közös gyereknek és gondolj arra, de jól fog jönni egy normális, szerető apa, ha a sulis gyerek elhelyezését 11(!) hétig kell megoldanod a 25-30 napnyi szabidból.


Aki szeret, az nem magához láncol és kisajátít: a gyereknevelésre hatványozottan igaznak érzem.


Egy normálisan elvált nő, anya

2021. aug. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem az!

Az apja is el tudja altatni, és pont elég szívás lesz neki a 2 hetente láthatás. Tudom, hogy szar érzés, de nagyon jól fogja nélküled érezni magát, az apjával lesz, nem idegennel.

2021. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos pont amiatt válunk el, hogy nem tartom egy tiszteletremméltó, megbìzható embernek. Olyan szinten nem figyel oda dolgokra, hogy félek, veszélybe sodorja a gyermekemet. Ha korrekt embernek tartanám, nem válnék el tőle.

Sajnos nem, nem tudja elaltatni az apja és nem is ragaszkodom a 2 hetente láthatáshoz, felőlem minden nap jöhetne, de alig jön, úgy tűnik, annyira azért nem fontos neki a gyerek, hogy rendszeresen látogassa.

2021. aug. 1. 01:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a problémád? Megítélik neki a szokásosat, amihez ragaszkodhat.. Ezek szerint nem fog, néha meglátogatja, ezt meg megbeszélitek.
2021. aug. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Az a baj hogy már feltételeket szavaz az apukának. Akkor viszi mikor akarja. Ne te mond már meg neki hogy alvás időben ne jöjjön érte. Mi lesz veletek később!
2021. aug. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!