Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhúzhatom valamivel a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhúzhatom valamivel a válást?

Figyelt kérdés
Válni akarok, de nekem jó lenne, ha év végéig papíron házas maradnék. A baj az, hogy egy hét múlva van a bontóper és nincs se gyerek se közös vagyon, semmi vitás kérdés, a férjem egy éve elköltözött. Van ilyenkor bármi, amivel elhúzhatom, hogy ne válasszanak el? Ha azt mondom nem akarok válni? Vagy ha nem jelenek meg a tárgyaláson? Tudom, nem szép, de biztos van erre valami.
2023. máj. 5. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem és nincs.
2023. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem biztos, de szerintem jogi következménye is van annak, ha nem jelensz meg. A bíróság előtt kötelező megjelenni, nem csak akkor, ha épp nincs jobb dolgod.

Amúgy meg undorító dolog ezzel játszani. Nen tudom, hogy mi oka annak, hogy húznád, de mindenkinek az a jobb, ha minél hamarabb túlestek rajta. Ez nem csak egy darab papír! Nekem legalábbis jó érzés volt úgy kijönni, hogy végre vége. Nagyon kiakadtam vokna, ha az exem megnehezítette volna a helyzetemet. Szerencsére nem így volt, mert már ki volt tűzve az új esküvő időpontja. Jobban várta, mint én.

2023. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

A kutyát nem érdekli, hogy akarsz-e válni, vagy sem. Gondolom közös megegyezéssel adtátok be.

Ha egyikőtök akar válni, akkor a másik hozzákötözheti magát és éhségsztrájkolhat, akkor is ki fogják mondani a válást.

2023. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Te adtad be a válópert? Ha te, mint felperes, nem jelensz meg a tárgyaláson, a bíróság megszünteti az egészet. Ha férjed válni akar, be kell adnia újra, illetve jövőre neked is, ha akkor akarsz válni.
2023. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Se gyerek se semmi, akkor mi szart akarsz. El fognak választani, ha lenne gyerek lehetne min vitázni, de így kB mint egy szakítás.
2023. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki adta be a válópert? Te vagy a felperes?

Semmivel nem tudod évvégéig kihúzni, ha a férjed a felperes és ragaszkodik a válláshoz.

2023. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerek és vagyon lenne, akkor sem tudnád húzni, mert a vagyonmegosztás külön téma. Attól még elváltok.
2023. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te adtad be, akkor ne menj el. Így megszűnik az eljárás.
2023. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem veszed át az értesítőket meg ilyenek.

Ezért ujra kikuldik.

Nem érsz ra a tárgyalasra uj időpontot kérsz.

Nyáros bírósági szunet van amúgyis.

Aztán épp a fogadat csinálják nem tudsz beszélni.

De ügyvéd kiokosithat jobban

2023. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9

Ez senkit nem érdekel. Ha nem jelenik meg, akkor is elválnak.

2023. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!