Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak milyen a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak milyen a kapcsolatba vagytok a volt anyóssal,apóssal,sógorral,sógornővel? Az exetek új párját elfogadták e a gyerekek,és milyen a kapcsolat az exetek és a gyerekek között? Harag vagy elfogadás?

Figyelt kérdés

#válás utáni kapcsolat
2023. jún. 19. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én még nem váltam el, csak válófélben vagyok, de az exem új párját olyannyira elfogadom, hogy egy baltával fogom megkergetni, ha a szemem elé kerül. Jó esetben! :DDD
2023. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Egyedül sógornővel tartom a kapcsolatot, mert mostmár ők is látjak milyen ember az exem, és ők is utálják.

Exnek tudtommal még nincs nője, én viszont már együtt élek valakivel. Na ők ketten mindennél jobban utálják egymást, főleg hogy ex az elején a Páromat is megfenyegette, nem is egyszer, es vagy 20 telefonszamról zaklatta, mire sikerült mindet letiltani.


Mi se vagyunk jóban, személyes kommunikacio csak annyi mikor viszi-hozza a gyereket. Amugy csak e-mail.


A gyerek még kicsi, ő még szereti az apját, bár a nagybátyját meg a nagyapját jobban...


Parom gyerekeivel elvagyunk, talan pontosabb kifejezes hogy elvagyunk egymas mellett, beletörődtek hogy ott vagyunk... A volt feleségével még nem találkoztam, nem beszéltem

2023. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ketteske, szörnyű ember lehetva gyermeked apja, te meg maga a tökély....ja, nem. A párom meg nem nagybetűs a magyar helyesíras szerint. A kedvenc: " ő még szereti az apját"....majd nála is elmúlik, mint nálad, nemde?


Gusztustalan, gyomorforgató ember vagy!

2023. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Hármaska, az az állat kifosztott, többször megvert, lelkileg porrá zúzott, mindezeket a gyerek előtt. Mi a francot szeressek rajta ezek után?! Es nem, eleinte nem ilyen volt.


Ketteske

2023. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyes egyetértek veled én is ezt tenném de még nem találkoztam vele és nem is akarok.

A gyerekeim is utálják mert ő is tehet arról,hogy szét hullott a család.

Több mint két éve,hogy szó nélkül lelépett az exfeleségem a gyerekek is tőlem tudták meg,hogy mi várható.

Azóta egyszer találkoztak egy családi eseményen természetesen az új párja nélkül kellet,hogy eljöjjön.

Hármas ne ítélkezz amig nem ismered az előzményeket nekem úgy tűnik,hogy a kettes egy őszinte nő.

A családon belüli erőszakot én is elítélem.

Egyébként a válás nálam nem változtatott semmit továbra is jó a kapcsolatom a volt anyosommal és a volt sógórommal.

Az exemmel a válás után már nem írtunk egymásnak beszélni is csak a távozása előtt beszéltünk utána már nem.

2023. jún. 20. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Idén márciusban váltunk el, de már 2021 nyara óta nem laktam otthon, csak a gyerekekhez jártam haza. Aztan 2022 őszén megismertem a párom, akkor másnap a feleségemmel közöltem, hogy válni akarok.

A gyerekekkel jó a kapcsolat, a volt nejemmel a válás alatt viharos, amit megértek, ő volt a sértett fél. Most már elértünk egy nyugis, de tárgyilagos kommunikációt és neki is alakul egy párkapcsolat. Kiegyensúlyozottabb a hangulat az egész családban, szerintem évek óta nem volt ilyen.

Volt anyósom és apósom már nem él. Volt sógoromékkal amúgy is felületes volt, most nem tartom velük a kapcsolatot, de nem haragszik senki senkire, csak elváltak útjaink.

Saját apámmal romlott meg a kapcsolat, még az elköltözésemkor. Neki szent meggyőződése, hogy életünk végéig ki kellett volna tartani, válás óta kb nem is beszél velem. Rengetegszer próbáltam ezt vele megbeszélni, de esélytelen... az ő kapcsolata az unokáival amúgy is hűvös, ő nem érzi nagyon ezt a nagypapa témát. Talán jobb is így, ha távol marad, mert a gyerekek szerint sem jó vele a légkör. Anyám meghalt 8 éve.

2023. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Mint minden válás úgy ezek a viszonyok is változóak. Volt anyósomat egy kiskanallal is szívesen agyon verném. Apósommal semleges. Sógornőm jó fej, és párja is. Ha lenne exemnek új pasija, igyekeznék jóban lenni vele.
2023. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem beszélek sem a volt anyóssal, sem a volt sógornőmékkel. Illetve a gyerekeket felköszöntöm. Ennyi. De egyébként ők voltak azok, akik nem beszéltek velem többet. Én próbáltam még tartani velük a kapcsolatot,de nekik fontosabb volt fél év után az ex új párjánál bevágódni, mint egy 22 éves kapcsolatot tartani. Nem akartam nagy dolgot, csak hogy beszéljünk néha, tudjunk egymásról. De ha ők nem akarták, én nem erőszakoskodtam tovább. Próbálom elfogadni, hogy az életem fele kB hazugság volt.

Az ex új párjával köszönünk, ennyi.

2023. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!