Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők a gyerekeitek,ho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők a gyerekeitek,hogy élték meg a válásotok? Itt felnőtt gyerekekre gondolok. És ha már van új párja valamelyik félnek azt efogadták vagy nem? A válás után tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szulok nelkul felnott emberek hogy eltek meg?
2023. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekunk addig kitartottak mig lediplomaztunk ennek tobb oka is volt.


szoval eleve azt se ertettemnminek házasodtak össze es miert kellett egy bolond veszekedos utalkozos saládba engem belehozni.

anya azt magyarazta hogy az eskuvőjen se volt boldog mert apa egy kujon.


anya ekozben mentalis kontrollmanias narci serult mellesleg. apám is hulye volt hogy ilyet vesz el.


de a válás pillanatai es elotte:

nekem esett rosszul hogy apa a nappali kanapen alszik mint egy kivert kutya. egyszeruen méltalan volt ez hozzá. (cégvezető nem is egy cége van es jó ember is csak komolytalan, de ennyi kell is)


Undoritonak tartottam hogy anya sakálként üvöltözik dühöng (minket vert is)ez meg egy nőhöz nem méltó de egy anyához anyai kephez se passzol.



aztan hogy azon voltak hogy en mint a gyerekuk kinek ad igazat kinek az oldalara áll abba a jatszmaba akartak volna belerangatni hogy 2 tűz között legyen egy gyerek mikozben egy gyereknek apa es anya egyenértékű azaz nincs olyan hogy majd az egyiket jobbam szeretem masikat nem. meg irto ocsmany "gyereket" ráncigálni.


hibasnak tartom mindkettot abban hogy miattuk 1.bolond családban kellett felnőnöm(habar a szintjükön mindent megtettek értünk sulikat fizettek stb ártatlanok. igy tudnak csak nevelni élni)

2.az okozott gyerekkori traumákat miattuk en cipelem egy életen át (nem lehet visszamenni gyerekkorba es egy teljesen uj szemelyiseghálózatot felépiteni)

3.felnottként le se ejtenek. ha éhezem akkor éhezem éljek meg egyedül 200 as albik mellett..

igazi "szülők" tenyleg

4. nem értőképeseknma sem, nekem soha nincs igazam fel se fogják miket mondok

anyámon az agyi leépulés jelei is latszodnakn(amugy neki is cégei vannak elvégre nárci vezető is)



a válás: apa elkoltozik es sajnáltam mint embert. ami engem frusztrált hogy apa aki nekem egy hős akire felnézek aki egy tekintély, most sajnálom? ez az érzés nagyon nehéz.

es annyit mondtam neki barhova megy barmit csinal tesz mond barmit alakit csakmazt igerje meg hogy boldog lesz es akkor en nyugodt vagyok es en is boldog.

ritka kapcsolattartas lett elvegre mi is kirepültünk kozben.

pár év mulva amikor talalkoztunk eszebe is jutott es mosolyogva mondta nekem: "kislanyom boldog vagyok!:)(ujra is házasodott aranyos a felesége is stb)



(azota nem él már de ezt ma is megkönnyezem most is ahogy irom)


anyámnazota is éli a bántalmazó életét velem ordibal es egy pasit abuzál aki vele él elég keményen. a pasi nyugtatózik mellette de anyám is.



de szerintem ezer felnott gyerek ezer válás ezer sztori. ezekre nem lehet sablont huzni.

2023. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó,hát neked se volt piskóta az életed eddig..

De legalább diplomát adtak a kezedbe,és valakik voltak,vannak

a szüleid..Az enyémek még ennyit se tudtak fel mutatni..

2023. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!