Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan oldjam meg a lakhatásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a lakhatásom a válásom után? Nektek hogyan sikerült?

Figyelt kérdés

34 év házasság után válunk. Hogy kinek a hibája, ennyi év után már ki sem lehet deríteni. Lényeg, hogy nem működtünk jól együtt, de nagyon soká húztuk. Túl soká. Mert nem volt hova menni a közös lakásból. Most mégis megléptem, és elköltöztem az anyámhoz. Neki egy kicsi háza van, két szoba az egész, a nappali egyben van a konyhával. Én a nappaliban alszom a kanapén. A férjemnek ott maradt a közös lakásunk, mert... mindegy, egy ügyvéd félretájékoztatott a közös vagyonnal kapcsolatban. Nem néztem utána jobban, aláírtam a vagyonfelosztást. Megtámadni már nem lehet.

Albérletet jelenleg nem tudok kifizetni, mert van egy autóhitelem még két évig. Lakást venni meg....

Szóval tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki hogyan tudta megoldani mégis, hogyan tudta kialakítani a saját életét, lakhatását?



2023. júl. 5. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Összejöttem egy férfival. Nàla lakom.
2023. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 Hát ez még odébb van nekem.. De azért köszi, ez is egy opció, még ha távoli is jelen pillanatban. :)
2023. júl. 5. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Életművész
2023. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Nő vagy. Keress egy férfit, aztán költözz oda.
2023. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

"aláírtam a vagyonfelosztást. Megtámadni már nem lehet"

Az ügyvéden nem lehet valamit számonkérni?

Persze lehet, hogy a pereskedés nagyon sokba kerülne.

Viszont ha van autód, azt esetleg hitellel is eladhatnád, és bérelhetnél egy szobát.

2023. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
#5: Értsd: Valószínűleg korrektül lement minden, csak a nőnek kéne a pénz vagy a lakás utólag.
2023. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Mit írtál alá? A férjedé volt házasság előtt a lakás? Nem közösen vettétek, fizettétek házasság alatt?
2023. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetekben szoktam mobilházat, lakókocsit stb bérelni vagy venni. Használtam egyik sem drága. Attól is függ, mennyire rossz a jelenlegi helyzeted.

Esetleg szoba bérlés.

2023. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Akik itt irogatják, hogy nő vagy, költözz oda, ők mit hisznek??? Max ha 20 eves lenne, de mar öreg!
2023. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, h nem támadhato! Közös volt a lakás, vagy nem? Vagy k*rva ostoba vsgy, vagy hazudsz! Na mekyik. (Nőkent írom(
2023. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!