Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tanácsot szeretnék kérni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni, volt e már valaki közületek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, ebből 1 éve vagyunk házasok. Mindenben passzoltunk, összeillettünk, közös célok, közös tervek, nagyon szerelmesek voltunk egymásba és fel néztünk egymásra. Egészen az esküvőig így ment, és a férjem hirtelen megváltozott. Nem volt motivált, lusta lett, nem beszéltünk már egymással, én nem mondhattam el neki semmit sem, mert soha nem kaptam rá egy értelmes választ sem. Ha valahova menni szerettem volna, barátokhoz akkor a nem tetszését fejezte ki, de ő mehetett bármikor bárhová… Elmaradtak a kedveskedések, a szép szavak, és hirtelen csak annyit vettem észre hogy már nem úgy nézünk egymásra mint azelőtt. Amikor leültünk beszélni erről, csak annyit mondott hogy ez 6év után már teljesen normális…

Szeretem mint embert, de a viselkedése miatt már azt érzem hogy nem tudok vele együtt élni… Viszont, van egy babaváró hitelünk, ami szintén nagy fejfájást okoz ebben az egész dologban. Nyilván a hitel nem fog idekötni ha már nem vagyok boldog. Mit tegyek?



2023. júl. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Válj el, hiszen ő uralkodik feletted csak, neki szabad mindent, neked meg tilos.
2023. júl. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól értrem, hogy még nincs gyerek? Szerintem ne vállalj gyereket vele. Egy jó kapcsolatot is megvisel, ez meg már nem az. És nem, nem normális ez 6 év után sem.
2023. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még egy tönkrement élet.
2023. júl. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Babavarot nem szabadott volna csak terhesség után felvenni.

Mert igy cumi.

De elvalni jobb lenne hosz nem fog változni! Tapasztalat

2023. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!