Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után anyák, apák! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után anyák, apák! Hogy álltok az ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Mondjuk 2 éven belül
2023. aug. 2. 22:40
A kérdező szavazást indított:
Hamar megtaláltam az új igazi társam
Sebeimet nyalogatom, senki nem kell
Szerető lettem
Alkalmi kapcsolatok, gondtalan élet
Újabb hülyékkel hoz össze a sors
Csak szexre kellek, de többre vágyom
Válás után visszataláltunk egymáshoz
Teljes a pangás, de már készen állok ismerkedni
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Soha többé házasság vagy komoly kapcsolat. Egy fedél alatt nővel meg kizárva!
2023. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Sokat tanultam 12 év után. Fél éve váltam el, azóta kinyílt a világ. Virágról virágra, de a mostani kapcsolatom nagyon komolynak ígérkezik.

Miért akarnék egyedül megöregedni?

2023. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Én 2021 júniusában költöztem el a volt feleségemtől, rá kicsit több mint egy évvel jött a komoly kapcsolat. A válást (lehet gerinctelen vagyok emiatt sokak szemében) csak akkor adtam be, amikor már tudtam, hogy beleszerettem másba. De akkor nem húztam egy nappal se tovább.
2023. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ywerd ***** válasza:
69%

Monogám,de nem összeköltözős kapcsolatban gondolkodom, ahol az ember testileg lelkileg feltöltődik,és ezt az energiát át tudja vinni a hétköznapokra is .


Ja,és csak molett alkat,ami bejön külsőre,ez az egyetlen kinézetbeli preferencia.

35-55-ig


Hát én így.


Nem szeretném hogy bárki megmondja a saját lakásomban hogy mit hogy, mikor megoldom az életem egyedül, segítség nélkül.


42F

2023. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
4. Respect, ezzel én is így vagyok! Mondjuk szembemegyünk a sztereotípiával, miszerint a férfiak életképtelenek, de ez legyen a legnagyobb baj! 🙂
2023. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szabadság mindennél fontosabb. Az életvitelembe nem fér bele kapcsolat, de igazából nem is hiányzik. Házasság vagy komoly kapcsolat teljesen kizárva. Mivel nem vagyok már 30 éves, így az egyéjszakás kapcsolatok esélye tökéletesen nulla. Ha meg belegondolok, semmi kedvem nincs már felesleges köröket futni, jópofizni, nyomni magamról a pozitív marketinget, találkozgatni. Szerintem mindenki egyforma, csak idő kérdése hogy mikor hull le az álarc. Először a rózsaszín köd amit magunknak generálunk, mert annyira hinni akarunk a csodákban. Egyébként meg 100X jobb egyedül, teljesen önellátó vagyok, mondjuk a házasságomban is az voltam. Nincs aki folyton idegesítsen, számonkérjen, b*szogasson, korlátozzon, beossza az időmet stb. Soha soha soha többé nővel egy fedél alatt!
2023. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!