Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan nő, akit elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit elhagyott a férje, de később újra összejöttek? Hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés
Férjem 18 év ismertség és 11 év házasság, egy közös gyermek után dobbantott egy fiatalabb lánnyal. Én próbáltam helyrehozi, de ő a lányt választja. Itthagyja a gyereket, a közös lakást és gyereket, visszamegy a szülői házba, ahol amúgy mindig is rosszban volt az anyjával. De most oda megy, hogy együtt lehessen a lánnyal. KB 3 éve ismeri, tehát ez nem friss viszony, de mostanáig csak szerető státuszban volt. Hogy alakul szerintetek az életünk? Az ő életük? A lány 20 éves, nem dolgozik, a szüleivel él, nincs saját pénze, csak amit zsebpénznek kap.

2023. aug. 8. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló körülmények között váltunk. Csak nekem eszem ágában sem volt visszafogadni.

Ennek 10+ éve.

Nekem úgy alakult az életem, hogy pár hónappal később megismertem valakit, összehazasodtunk, lett egy közös gyerek, de a két hozott gyereket is úgy szereti, mint a sajátját.

Az exemet pár hónap után megcsalta és elhagyta a szeretője, ő meg azóta is az anyjával lakik. Néha van pár hónapig valakije, de nem tartós. Bár az utóbbi pár évben már tartósan egyedül van.

2023. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg még a gyász szakaszában vagyok és nagyon nehéz elengednem. Ő már nyilván ezen túl van, hiszen talált valaki mást, ő már a mi kapcsolatunkat lezárta, de én még nem. Én maradok a gyerekkel, nekem nehezebb, hiszen miatta erősnek kell lennem, míg ő amúgy éli az életét, eljár dolgozni, amikor pedig nincs munka, újra randevúzhat a kis szerelmével, mint mikor fiatalok voltunk
2023. aug. 8. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Na jó. Ezt a sztorit akarod folytatni a nő szemszögéből.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Én mondtam, hogy ennyire ostoba ember nincs.

2023. aug. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nem láttam még ezt a kérdést, ráadásul másik kategóriában is van.
2023. aug. 8. 08:29
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is ez volt a helyzet, bár az én exférjem nem próbált visszajönni, de nem is fogadtam volna vissza. Úgy tűnik, nekik bejött a döntés, azóta is együtt vannak a lánnyal (3 éve). Anyagilag nem könnyű nekik, de túllendültek a dolgokon, ahogy mára már nagyjából én is. A mi közös gyerekünk is egész jól viselte a válást, persze nem volt könnyű, de szerencsére megoldottuk. Az exférjem és én viszont egyáltalán nem kommunikálunk, max ha nagyon muszáj a gyerek miatt.
2023. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem fogadnám vissza még akkor se, hogyha négykézláb mászna vissza, akkor se hogyha beteg lenne, vagy éheznek.


Hogyha egyszer mást választott, más mellett döntött helyettem (mert már nem szeretett, nem kívánt, nem bírt magával) akkor mi értelme lenne visszafogadni? Ugyanúgy elhagyna ismét, vagy rossz lenne a kapcsolat ismét. Nem látom értelmét egyáltalán.

2023. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Ő tovább lépet, nem 3 éve, régebben.Mit akarsz még Tőle? Van más férfi is a világon.
2023. aug. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ment a f.rka utan. A legtobb ilyen. Lapozzunk.
2023. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Tehát egy 17 éves gyerekkel kezdett ki... Kérdező, tényleg ilyen férfira vágysz?
2023. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!