Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/1801 Noren1989 ***** válasza:
90%
Próbàljad erősebben.
2023. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/1801 A kérdező kommentje:
Próbáltam, ez már egy hosszabb ideje tartó dolog. Eleinte csak beszélgettünk, egyre több időt töltöttünk együtt, de csak barátként, aztán egyre közelebb kerültünk, kézfogás, ölelés, csók, ahol senki se látja. Nem gondoltam, hogy ilyen gyönyörű barátnőm lehet, még fiatal koromban sem. Más kollégák is hajtottak rá, de ő velem maradt. Néha azt mondom a nejemnek, hogy dolgozom és valójában nem vagyok aznap beosztva, ilyenkor együtt vagyunk, de mivel bárhol bárki láthat minket, csak óvatosan tudunk együtt lenni. Ha elhagyom a feleségem, végre nyíltan együtt lehetünk. Ugyanakkor félek, hogy ez a nyílt viszony nem fog működni, talán a nagy korkülönbség miatt, akkor meg hiába rúgtam fel mindent. De jelenleg csak a barátnőmre vágyom, vele akarok lenni és szeretnék érthető módon testi kapcsolatba kerülni vele.
2023. júl. 21. 07:41
 3/1801 anonim ***** válasza:
96%

A legjobb az lenne, ha tényleg anyádhoz költözöl, beadod a válást, fizeted a gyerektartást, és új életet kezdesz! Ha benned ez így felmerült, akkor annak a házasságnak már annyi. A feleségednek is joga van találni valaki normálisat.


Aztán nyugodt lélekkel elkezdhetsz ismerkedni a kiscsajjal. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. A legvalószínűbb, hogy pár hét után megromlik a kapcsolat, és a csaj lelép egy korban hozzáillővel, vagy legalábbis olyannal, aki nem az anyjához viszi fel dugni.


Amikor a kollégák kérdezgetik, hogy mi is van köztetek, akkor 90%, hogy egyikük szépen beszàmol mindenről a feleségednek is. Régen nem titok, hogy megcsalod. Igazából a dolog kimenetelén nem sokat változtat, ha ő adja be a válást.


Visszafogadni nem fog. Ezen nincs is mit gondolkodni. De ha nem akarsz a bizonytalanba belevágni egy új punciért, akkor inkább az a kérdés, hogy nem késő-e még, hogy helyrehozd a házasságod, vagy már lebuktatok.

2023. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/1801 anonim ***** válasza:
96%

Annyira jó lenne, ha ezt a kérdést látná a feleség is meg a barátnő is, hogy hogy tekintesz rájuk... kipróbálnád a fiatal csajt, de ha nem működik, a feleséged fogadjon vissza... gratulálok!

Remélem, hogy megléped és tényleg anyádhoz költözöl, mert oda való vagy... gyerekként gondolkodsz és viselkedsz, nem férfiként.

2023. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/1801 anonim ***** válasza:
98%

Ne barátkozz olyannal aki vonz!!

De ugyis megfogod csalni, elhagyod a családod, aztan a csaj talál egy korban hozzá illőt (vagy másik hazast ha erre gerjed), téged meg minden nap körberöhögnek a munkahelyen, főleg amikor jön érte a fiatal srác.

A nejed depis lesz, a gyerekeid sérültek. De legalabb elmondhatod majd hogy voltál szép punciban.


A helyedben azonnal megszüntetném a plusz kapcsolatot, bar innen már nehéz lesz erzelmileg kihátrálni.

2023. júl. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/1801 A kérdező kommentje:
A feleségem nagyon hűséges típus, nagyon fontos neki a család és a gyerekek és szerintem ha tudja is, hogy van valakim, kitart, hátha meg lehet a dolgokat javítani. A barátnőm tudja, hogy nincs saját lakásom, tudja az anyagi helyzetem, ennek ellenére együtt vagyunk közel egy éve. Persze mint írtam, ez nem egy rendes kapcsolat, mivel bújkálni kell. Eleinte csak beszélgettünk, semmi több, sokszor más kollégák társaságában és közben kialakult valami. A barátnőm mindenképp szeretné, ha elhagynám a nejem és rendesen együtt lennénk. Én is úgy érzem, ha nem is voltunk soha igazán együtt, honnan tudjam milyen lesz? De szeretném tudni milyen lesz, ha nem titkos. Lehet nagyon jó lesz és örökre együtt maradunk, de lehet 3 hét múlva megromlik a viszony.
2023. júl. 21. 07:54
 7/1801 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy nehezen hiszem el hogy mindez igaz. Ennyire nem lehet egy 38 éves hülye. Megtetszik, vonzodsz, ok előfordul. De te direkt talalkozgattal vele plusszban (hogy mikor a munkaidő altalaban fix?), most meg azt írod a lány ezt akarja.
2023. júl. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/1801 anonim ***** válasza:
97%

#6

Ha nagyon szeretné, hogy elválj, akkor majd ő gondoskodik is arról, hogy elválj! Ezért nem kapsz puncit, ezzel zsarol, hogy előbb válj el, aztán lesz szex. Ha ez nem történik meg elég gyorsan, majd "véletlenül" lebuktat.

Tudod, a VOLT férjem is azt hitte, amit most te. Hogy ha sejtem is, nem válnék el. De, elváltam. Az is megegyezik, hogy a ház az enyém volt, ő meg mehetett az anyjához. Ennek már jó sok éve, összességében azt kell mondjam, hogy én jártam jól. Nekem pár hónappal később már új kapcsolatom volt, azóta a férjem. A volt férjem meg pár hónap után megcsalta a fiatal kis barátnő, mert csak addig volt érdekes a szeretősdi, amíg titokban csinálta.

2023. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/1801 A kérdező kommentje:
Nem fix a munkaidő, folyamatos munkarendben dolgozom, tehát bármikor be lehetek osztva,sőt nem is 8 órában, hanem akár 12 órában is. Hétvégén, ünnepnap is. Minden hónapban más a beosztás, ezért is tudok vele trükközni, hogy azt mondom holnap dolgozom, de amúgy nem. Na most a munka közben van szünet, ennek a hossza is váltózó, lehet 15 perc, de akár 1 óra is, sőt létezik két részes műszak is, ahol mondjuk délelőtt dolgozol 11ig utána 3 óra szünet majd megint munka és ebben a szünetben akármit csinálhatsz, akár haza is mehetsz. Tehát ezekben a szünetekben is tudunk találkozni, ennek semmi akadálya.
2023. júl. 21. 08:04
 10/1801 Appassionato2022 ***** válasza:
92%
Hello, Kérdező! Ha ez a szitu idáig jutott, akkor a házasságnak már úgy is mindegy! Viszont arra nem számítanék a Te helyedben, hogy 'A feleségem nagyon hűséges típus, nagyon fontos neki a család és a gyerekek és szerintem ha tudja is, hogy van valakim, kitart, hátha meg lehet a dolgokat javítani.' Mert egy hűséges, kitartó nő is úgy érezheti ebben a helyzetben, hogy becsapták, megalázták, és hidd el, ez erősen rongálja a 'kitartást'. A hűséget meg pláne. Én fél éve váltam, és közben beleszerettem valakibe, aki miattam elvált. És hirtelen összeköltöztünk, egyik pillanatról a másikra, azzal a tervvel, hogy:mi életünk végéig együtt maradunk, de ha mégse működik, akkor én másnap elköltözöm.( lenne hová költöznöm.) Mázlink van, mert működik. De ha nem működne, akkor sincs már visszaút, sem fizikailag, sem érzelmileg. Ezzerl Te is számolj, hogy ha válsz, akkor az végleges, akkor is, ha a lánnyal nem jön össze. Sőt, az is előfordulhat, hogy neked nem jön össze a lánnyal, de a feleséged talál valakit, és ezt neked - hiúságból is, de a gyerekek miatt is- mosolyogva kell fogadnod. Ill. az is fontos , hogy van-e erőd előlről kezdeni az anyagiak összeszedését is, ami szintén nem lesz egyszerű, hiszen mégse maradhatsz életed végéig a szülői házban ill. a feleségedet se nagyon kényszerítheted rá, ( a gyerekek miatt) hogy adjátok el a közöset és felezzetek, hacsak nem akkora palota, hogy az árából kijönne két normális. Szóval rögös útra léptél,, de nem most, hanem amikor beleszerettél a lányba. Szerintem innen már csak előre van. Sok sikert hozzá!
2023. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!