Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi idő alatt váltatok el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt váltatok el?

Figyelt kérdés
A testvérem és a férje válnak. Elvileg már be lett adva a válás. Egyszer rosszul töltötték ki. Aztán a bíró lemondta a tárgyalást egyéb indok miatt, utána elhalasztotta betegség miatt. Mennyi idő ilyenkor, hogy új tárgyalást kitűzzenek? Kicsit furcsállom az egészet. Lehet, hogy hazudik a testvérem?

2023. okt. 28. 10:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A hetesnek igaza van olyan nincs ha az egyik fél nem akar válni akkor nem lesz meg a válás,de meglesz az más kérdés,hogy meddig húzódik.

Én sem akartam elválni a volt feleségemtől szeretem volna megbeszélni és rendezni a házasságunkat annak ellenére,hogy megcsalt,de őt nem érdekelte.

A bírónő is egy szívtelen robot volt és le se sz@rta amit mondtam látszott rajta,hogy minél előbb legyen vége aztán menjünk a p.csába.

Az ex feleségemnek ez tetszett örült,hogy gyorsan megszabadult tőlem és a gyerekeitől igy 20 perc alatt lett vége egy közel 30 éves házasságnak.

Igen a gyerekeitől is "elvált" mert ők sem férnek bele az új életébe ahogy mondta felnőttek és kirepültek.

Úgyhogy előbb vagy utóbb meg lesz az a válás,hogy meddig húzódik az rajtuk mulik.

Azt nem tudom mikor adta be a válópert mert 2021 májusában el költözött és 2022 április hetedikén volt a válóper amiről levélben értesített a Fonyódi bíróság.

2023. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
2 évig tartott a válás. 14 évig voltunk együtt. Ebben a 2 évben igazán megismertem. Ő egy undorító gerinctelen véglény. Össze-vissza hazudozott mindent mindenkinek rólam. Lassan tönkreteszi a gyerekeim lelki világát. És ő a szegény sajnálni való anyuka…
2023. nov. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
7 hónap alatt megvolt a válás, 2 tárgyalással.
dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!