Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Leülnél a szülőkkel (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leülnél a szülőkkel (főleg anyósékkal) megbeszélni, miért váltatok el?

Figyelt kérdés

A feleségem jó eséllyel haza költözik a válás után, a gyerekek miatt meg nyilván nekem is oda kell majd néha járjak.

A feleségemet ismerve, elég egyoldalúan fogja elmondani, miért döntöttünk a válás mellett. Van értelme leülni és elmondani az én verziómat is, vagy engedjem el?


2023. szept. 26. 05:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az attól függ, érdekli-e őket egyáltalán.
2023. szept. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
A gyerekek olyan picik meg, hogy nem viheted el oket? Maskulonben nem kell exanyosekkal jopofizni. Egyebkent nincs ertelme, minden szulo a sajat gyereket vedi, mellette all ki (es ez igy van jol) szoval felesleges belemenni.
2023. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
2 Kivéve akinek behízelgő dumagép a veje (menye). Ha akarsz a feleségednek további kellemetlenségeket, persze elhintheted a családjában hogy te vagy a jófiú, és tönkreteheted a kapcsolatukat.
2023. szept. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én nem pazarolnám erre az időmet.
2023. szept. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Semmi értelme. A szülők sokszor teljesen vakon vannak.
2023. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát sajnos nincs értelme. Rólam is mindenféle hazugságot terjesztett az exem a családjának és a közös barátoknak. El is hitték neki. Jöttek is a fenyegető üzenetek meg telefonhívások... De pl az én szüleim meg kicsit érdekesen kezelték a dolgot, ahhoz képest, amit várna az ember a szülőjétől. Anyám azt mondta, hogy senki nem fog úgy szeretni, mint ő, apám meg azt, hogy mivel az ő verzióját nem hallotta, ezért nem foglal állást.


Anyósodék hallottak egy sztorit és eldöntötték hogy elhiszik e vagy nem, mondhatsz te bármit nem segít. Esetleg ha kiderül hogy hazudott rólad azt megmondhatod hogy az nem igaz.

2023. szept. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Az én anyám olyan köcsög hogy minden pasimmal engem beszél ki aljasul a hátam mögött.

En egyszeruen ignoráltam anyámat is.

2023. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

2-es vagyok es nem ertem miert pontoztatok le. Na mindegy

A ferjem exfelesege telesirta a ferjem csaladjat az o verziojarol, noha a ferjem ilyet nem tett. Se a sajat csaladjanak nem panaszkodott, se az exenek. 3 ev utan ugy all a sztori, hogy a ferjem csaladja az exet meg mindig csaladtagnak kezeli, beszelgetnek is rendszeresen, majdnem az osszes esemenyre meghivjak. A ferjem viszont nem megy bajologni az exe csaladjahoz, nem hivatja meg magat a csaladi rendezvenyekre. Ilyen is van.

2023. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem erről az a véleményem:Mikor két ember egymásba szeret akkor sem a szülőt kérdezi mit szól hozzá.

Tehát ebben az esetben az érintett két félre tartozik.Nem anyosokra és apósokra.Úgy is vagy részrehajló vagy manipulált valamelyik szülő a volt ex házastárs részéről..

2023. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

8Isten hozott a klubba.

Több mint 10éve az a törvényes2.dik vagyok.

Az ex mai napig vinnyogni jár és manipulálni a párom családját.A fő téma a pénzehseg.Természetesen a kicsi 30plusz gyerek eltartásán és a saját jólétén megy a balhé.Undorító.Szogd meg és sz@rjál rá.!Ijen családba mindig ti maradtok alul!Az hogy a te itt piros vagy zöld színt kapsz attól függ hogy az illető melyik cipőben jár.Ha azonosság van az élethejzetben akkor megért ha rá találsz hasonló sirdogalasokra nem szívesen néznék tükörbe így le vagy pontozva!

2023. okt. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!