Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon beteg vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beteg vagyok egy éve,férjem pedig elhagyott. Egyedül vagyok a gyerekkel. Ki hogy dolgozta fel, hogy megcsalták, elhagyták?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a betegséged?
2023. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Közhely de az idő minden sebet begyógyít.

Én úgy könnyebben jutottam túl rajta hogy sokat dolgoztam tuloraztam is hogy lefoglaljam magam a gondolataimat.

2023. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Endometriózisom van, bélérintettséggel. Gyakorlatilag nincs éjjelem, nappal, minden gondolatom a fájdalom és az ettől való pánik teszi ki. A barátaim készenlétben állnak, bármikor hívhatom őket, de a saját családom elfordult, a "társam" meg szabadságra vágyott. Bántja az egóm az egész. Elszigetelt ez a betegség, úgy érzem minden jóból kimaradok, mellette pedig a fizikai létfenntartás is gondot okoz. Mellette pedig fel kell nevelnem egy gyereket
2023. okt. 29. 22:32
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Ezzel jár egy betegség, igen.


Kellemetlen, de sokszor a másik lelép, ha súlyos a baj. Ez van, el kell fogadni és tovább lépni, mert a valóság nem rózsaszín nyál.

2023. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mellette pedig fel kell nevelnem egy gyereket"

Sajnálom, hogy beteg vagy, jobbulást kívánok.

A társad nem volt a társad, de a gyereked a gyereked, és az is marad.

Vigyázz magadra és pihenj, amennyit csak lehet, hogy őt el tudd látni.

2023. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es, kellemetlen, ha kavics megy a cipődbe. Vagy valami a fogad közé szorul.

Ha a párod lelép, amikor a legnagyobb szükséged lenne rá, az nem kellemetlen, hanem pokol. Olyan krva könnyű odabüfögni, hogy el kell fogadni és tovább kell lépni. A HOGYANról azonban elfelejtettél értekezni nagy bölcsességedben. Hozzád hasonló nulla empátiával egyébként épp azok szoktak nyilatkozni, akiknek még nem túl sok "kellemetlenség" jutott.

2023. okt. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Ez meg nem a vilagvege. Engem most nyaron mutottek meg endoval. Ferjrm is,mert sebesz. Felszines belerintettsegem volt,de semmi sincs. 2 havi gnrh t kell meg kapni. Az orvos mit mondd? Stomszsakkal riogat? Ezt felejtsd el,mert az extrem modon elhanyagolt belendonal gondolkodnak ezen. Engem elsokorben most nyarom Kiskunhalason mutottek,de oda nem mentem vissza ellenorzesre mar mert aki mutott az bunko volt. Novak dr hoz menj. En most voltam nala. Kedves kicsit draga,de megeri.
2023. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm szenved súlyos endometriózistól, már többször műtötték. De egy jó orvossal kordában tartatja és így tud teljes életet élni jelenleg. Neked isk éne egy jó orvos, ez lenne az első és legfontosabb kiindulópont. Hiszen ha nem vagy egészséges, vagy legalábbis a hétköznapokban működő képes állapotban, hogy tudsz a gyerekért ott lenni?
2023. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7. válaszadó voltam. Más, akinek természetesen fájdalmai vannak és más, mint nekem volt, hogy csak annyi volt a tünet, hogy 3x jött meg közel 40 napra, ami még nem a világ és nem zsinórban történt ez, hanem 2-3 ciklus után megint 40 napra... akkor mondtam férjemnek, hogy menjünk le UH-ra, max megnyugszunk, de sajnos ott már tojásnyi volt és a jobb petefészkem csonkolták. Aki oporált, z nagyon durva volt velem, mert veszekedett velem, hogy ha ennyire félek az elhízástól, akkor ne legyen gnrh, de akkor meg stomazsák.. nah ekkor az amúgy nyugodt férjem közbeszólt erélyesen, hogy ilyet azért ne mondjom már, mert ez csak felszínes és egyébként is... kérdező, tényleg ahogy írták is, előbb egy alapos és empatikus orvos kellene. Novák dr. az Aranyklinikán ilyen. Igaz, kicsit borsos az ára, e valamit valamiért. Egyébként a legjobb kezdés a műtét, mert ott kiveszik az összes endos szövetet. Utána jön a gyógyszeres kezelése. Másik: ne olvasgass endoblogot és endos csoportot.Ott ami van.... pl egy ilyen csoportból reggel beléptem, majd ki is, mert mentálisan nem bírtam.. Megy az ijesztegetés, hogy ki mennyit hízott a kezeléstől, gnrht-ól. visannétől és még sorolhatnám... csak azt seki sem írta le senki, hogy amúgy csokiztak, nem odafigyeltek és stb... Szóval ez miatt se aggódj, mert én nagyon keményen figyelek és jelenleg 51,5 kg vagyok a 164 cm-hez, mert sokat sétálok és persze az elején beijedtem a hízástól, így 4 kg-t le is dobtam.. minimális hőhullámom van. Nyár kellős közepén volt a 3. szuri, amikor a nagy melegek voltak, semmit sem éreztem, most se durva a hőhullám. Tény, van, akinek le kellett a kezelést állítani, mert annyira nem bírta, de ez ritka és az attól is függ, ki melyik fajta gnrh-t kapja. Én a decopeptil depotot. Amúgy meg ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne menj bele olyanba, hogy nem műt az orvos és megpróbálja előbb fog. gátlóval... ezek hosszú távon nem jó megoldások. Megértelek, mert lelkileg ez nagyon megterhelő. Én magamon kívül voltam nyáron , ordítottam bele a a párnába, mert nekem meg a császár miatt alakult ki. Hiába mondják, hogy nem, de sajnos ki, mert ha nem takarítják ki jól, ki tud. 5 év után vettük így észre, amit írtam is. Mellesleg én 25 kilót fogytam régen és a terhesség sem fogott ki rajtam, így totál kiakadtam, amikor Kiskunhalason az operáló orvos azt mondta, inkább hízzak 20 kg-t szerinte...

Most azzal lettem elengedve, hogy lehetek gyógyszer nélkül is, de a fog. gátlót is kipróbálhatom. Ugye most is a hízástól félek... nah mindegy... Azt viszint el tudom neked mondani, hogy az aktivitásomat, a lépéseket duplájára emeltem és ez segít lelkileg is. Persze más, a vkinek fájdalmai is vannak. A párodra nem tudok mit mondani. Talán jobb ez így, sajnos nem lehet rá számítani, de ne add fel. Az a fontos, hogy most elindulj egy jó irányba. Én Novák dr-t ajánlom. A tobbi rajtad múlik, hova mész. Mielőbbi gyógyulást kívánok.

2023. okt. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom ami veled történt átérzem a helyzeted én is igy jártam.

3 éve volt egy perforált vakbél műtétem ami elég súlyos volt mert kiderült,hogy a vastagbelem kilyukadt és kaptam egy fertőzést.

A mútét sikerült de a szövödmények miatt kialakultak más betegségek is.

Az ex feleségem ahelyett,hogy ápolt és melletem lett volna inkább megcsalt mert neki egy beteg ember nem kellett.

Rá egy évre el is hagyott majd tavaly el is váltunk.

Nekem a gyerekeim segitetek ők adtak erőt,hogy ne adjam fel azt mondták,hogy az édesanyjukat elveszteték engem nem akarnak.

Nekem nehéz volt elfelejteni az együtt töltött közel harminc évet.

Nem tudom hány éves a gyereked de ő talán tud nyújtani vigaszt és biztos szeret téged.

Ezúton kívánok neked jobbulást és sok erőt és kitartást ebben a nehéz időszakban.

2023. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!