Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nászékszakán a telefont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nászékszakán a telefont nyomkodta, elváltak. Ez mennyire beteg nem?

Figyelt kérdés
Esküvő után szállodába vitte a feleségét, aki ahogy odaértek elkezdte nyomkodni a telefonját, és elutasította a férje minden közeledését. Mikor megkérdezte miért, csak annyit felelt válaszolni kell a gratuláló üzenetekre. Ezt a továbbiakban is így folytatta a férfi megkérdezte ki a fontosabb a férjed vagy a barátnőim, mire a nő azt felelte, természetesen a barátnőim. A vita elmérgesedett, és a férfi elviharzott, és kijelentette elválik.
2016. máj. 20. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó a buli :D
2016. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A nő azért házasodott, hogy henceghessen egyet a fészbúkon? :S


Elég fail.

2016. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
jó volt ez a cuccától. Bár ha én lettem volna, azért két pofot még lekevertem volna neki.
2016. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ultragáz! Amúgy megfigyeltem, hogy a csajok sokkal többet b..zk.rálják a telefonjukat...
2016. máj. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:
100%

Mélységesen egyetértek a férfival!

És azt a barátnőt se tudom megérteni,aki tudta,hogy épp nászúton vannak,de azért írogatott neki.

2016. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy ez igaz: azért ez a " ki a fontosabb a férjed vagy a barátnőim, mire a nő azt felelte, természetesen a barátnőim" - duma sokat elárul az ifjú pár addigi (nem létező/baromi hiányos) kommunikációjáról, a felek addigi őszinteségéről, ergo a "kapcsolat" minőségéről.
2016. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

az ilyen nő nem csak a nászéjszaka nyomkodta a telefonját.. nyitott szemmel kellett volna közlekednie a pasinak és akkor megúszott volna egy esküvőt.


remélem volt házassági szerződés.

2016. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Kissé talán túlreagálták mindketten.
2016. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!