Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jó otlet h elvalok mert nemjo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó otlet h elvalok mert nemjo a hazassagom es adok 1 eselyt a szeretomnek?

Figyelt kérdés

Nem a szeretom miatt válnek el hanem azert mert a felesegem elhanyagol,elvagyunk mint lakotarsak nincs vita de ennyi. probaltam vele megbeszelni idot is adtam magunknak de nem mukodik. Van szeretom nem vagyok bele szerelmes de szeretem es torodik velem. Ugy gondolom adhatnek neki 1 eselyt kapcsolatra, jolerzem magam vele es nem lennek maganyos.

Vagy a 2 ik opcio ne valjak el mert elobb utobb a szeretommel is bekoszontenek az uncsi hetkoznapok az elhidegules es megint kezdhetem elolrol?



dec. 25. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeretőt tart azzal mégis milyennrk kéne lenni? Kierzodik ha egy pali fél labbal kint van a kapcsibol es mást akar felszedni meg az is ha más van neki.
dec. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
A szereto rohasztotta az egészet szèt. Azok férgek az almákban. Csaxolok.
dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
K..a jó ötlet. Főleg hogy csak a vaginájáért szereted. Csak így tovább!
dec. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Jó ötlet.
dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem a szeretom miatt valnek el hanem azert mert bildogtalan vagyok a hazassagomban. A szeretomnek meg eselyt adnek a valas utan. Vagy hagyjam az egeszet es kinlodjak még eveket 1 lakotarsi viszonyba?
dec. 25. 12:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Igaz nem vagyok szerelmes a szeretombe de szeretek vele lenni, sokszor van eszembe mikyen lenne vele az eletem. Ha egyutt lennek rendesen beletudnwk e szeretni, mert lehet azert nem tudok mert fejbe ott van a blokk h hazas vagyok+nem toltunk annyi mikosegi idot mint 1 parkapcsolatban
dec. 25. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudjuk h nem miatta válnál mivel már írtad.

Ez olyan h epitesz egy homokvarat de sz.r lett az egesz aztán lépek.

Te magad tetted azzá.

De lépjél nyugodtan. Semmi nem kötelező.

dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.Időhúzás csak ha nem.
dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ne maradj benne a langyos sz.ban,mint tízből hét házaspár.Ha van módod,akkor élj úgy,ahogy szeretnél,azzal akivel jól érzed magad.
dec. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem tedd ezt. Rosszabb nem lesz tőle.
dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!