Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkosag ha a baratnomtol kerek kolcson penzt, hogy a szeretomnek tudjak venni szuletesnapi ajandekot?

Figyelt kérdés
Sajnos en kifogytam a penzbol.18/F
2013. jún. 7. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Chej.

Még jó,hogy kamu.

Vagy nem?

2013. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eléggé az. K*rva nagy bunkóság
2013. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez teljesen komoly. Tulajdonkeppen csak bosszubol vagyok a lannyal mert fel eve megcsalt es vissza akarom adni ahogy lehet.
2013. jún. 7. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Ja hogy bosszú van a dologban. Akkor hajrá, megérdemli
2013. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát lesüllyedsz a szintjére, sőt még az alá is. Te is jellemes ember vagy kérdező.
2013. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ivilicious ***** válasza:
18? inkább egy 13éves agyi szintjén. legfeljebb.
2013. jún. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hajrá!


Aztán a szerető meg, akit most versz át, és futtatod vele párhuzamosan a barátnődet, rajtad fog bosszút állni! :D

2013. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapból bunkó vagy miről beszélsz hogy bunkóság-e???? Éretlen kis p.cs vagy, de nyugi még visszakapod az élettől. Újra meg fognak csalni úgyis.... Ilyen az élet. Inkáb gondolkozz el rajta miért csalt meg annó??? valószinüleg azért mert nem vagy FÉRFI és persze mert szánalmas vagy.....
2013. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!