Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerul egy apukanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul egy apukanak a gyerektartas? Havonta

Figyelt kérdés
jan. 1. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
Egy kisfiú van, 6 éves, kizárólagosan velem van. Nyolcas meg címeres senki, buta és rosszindulatú. Egy jelentéktelen alak, aki más nevében is gátlásralanul ugat.
jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
#11 miért is vagyok az? Mert rávilágítottam arra hogy senki nem volt kíváncsi a nőgyűlöletedre?
jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
27%

Jajjmár. Itt csak nőgyűlölők meg nárcik vannak.....ja, meg incelek.


A volt nejemnek nagyon komoly mentális problémái vannak, erről orvosi papír van. Okkal kellett keménynek lennem. Keményen bántotta a kicsit!


Te meg maradj csak a femináci, buta teóriáidnál. Hol vagy te attól, hogy ismeretlenül pár sorból megítélj valakit? Milyen jogon? Pfujjj!!!!

jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%

"legtöbb nő anyának pontúgy alkalmatlan, mint feleségnek"


Mert te hogy jössz ahhoz hogy ilyet írj te agyhalott? Attól hogy te olyan szar emberismerő vagy hogy kifogtál egy hozzád hasonló selejtet még nincs jogod így nyilatkozni a nőkről összességében. Nem feminácizmus ha felháborít az indokolatlan általánosítás.


"Hol vagy te attól, hogy ismeretlenül pár sorból megítélj valakit?"


Na te pontosan ezt csináltad azzal a mondatoddal. Ki vagy te hogy neked lehet másnak meg nem? Gondolkozzál már el magadon és takarodj máshova levezetni a frusztrációdat.


A kérdés az volt mennyi a reális havi gyerektartás. Te kvra nem erre válaszoltál, csak feltetelezted hogy nő és gondoltad belerúgsz egyet.

jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%
De nagy marha vagy te. Az az igazi kőbuta senkiházi névtelen femináci, aki a való életben senki. Mellesleg egy tanárnak magyarázol szövegértést. Ilyen hülye és buta vagy. Na tipli!
jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Abba igazad van es ugyanugy irom hogy minimum 50 de normális esetben több inkabb 100
jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30%

Jajj 11 sztm te az én kérdésem alatt is okoskodtál múltkor.

Nálad van a gyerek...hűha.

10 anyából 9nél ott a gyerek, 10 apából 1nél.

Mer te biztos vagy valaki...ja tanár 😆.

jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

3# a legtöbb tanár tanarnak alkalmatlan.

És kíváncsi vagyok az ex feleseged is tanár hogy bantalmazta a kicsit?

jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
190 az exnek + 2 fiam névleg hozzám vannak bejelentve nettó 220 plusz Iphone 15 stb az én gondom. A gyerekeim anyja olykor kölcsönkér, ha tudok adok. Azért mert nekünk nem jött össze, még ő a legfontosabb nő a gyerekeim anyjaként.. Még ha van is más kapcsolatom...
jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én két gyerekre fizettem 20-20 százalékot. Csoda, hogy második nejem hozzám jött ilyen anyagi viszonyok mellett. (válásom után 5 évvel ismertem meg, +2 év után házasodtunk) Második házasságomban született ismét kettő csemete. A bíróságon kérelmeztem a gyermektattáscsökkentést. Harmadik gyermeknél 1,5 év volt, mire tárgyalást megtartották. 10 százalékkal (5-5%) mérsékelték. Visszamenőleg nem kaptuk meg, illetve nem kapta meg a harmadik gyermek a 1,5 évre a túlfizetési különbséget. A bíró arra hivatkozott, ex-nejem életvitelszerűen felélte, így nem igényelhető vissza a pénz. Evvel lényegében kimondta, a harmadik gyermekem joga kevesebb, mint az első kettőnek, csupán azért, mert velem él. A negyedik gyermek születése után ismétlődött az eset. 14 hónap volt, mire tárgyalták a csökkentést, ismét 10 százalékkal (5-5%) mérsékelték, ismét nem kapta meg az újszülött visszamenőlegesen a túlfizetést. (A munkáltató vonta, vagyis beleszólásom sem volt)

Ha ez nem lett volna elég, második nejemet a harmadik csemetével terhesen lapátra tette az állami kórháza, melyben dolgozott. Kitenni nem lehet terhes nőt, ám a kórházban 3 havonta kötöttek szerződét az alkalmazottakkal, egyszerűen nem hosszabbították meg. Az máris törvényes eljárás egy terhes nővel szemben. Az élettől, illetve az állami szervektől kaptunk még egy pofont! Mivel nem volt munkáltatója, így a GYES-t egyénileg kellett megigényelni. Egy azaz 1 évig nem kaptunk egy fillért sem, mert addig ült rajta a hivatal! Majd közölték, legfeljebb 6 hónara lehet visszamenőlegesen megkapni. Bíróságra kellett menni, hogy kifizették a teljes 12 havi díjat!

Tehát, fizettem a gyermektartást és eltartottam nejemet és a harmadik, negyedik csemetémet. Napi 12-16 órát dolgoztam két helyen (főállásban 3 műszakban), alapvetően napi 3-4 órát aludtam.

Elsőszülött csemetéimet kéthetente, de legalább havonta hétvégén elhoztam, nyáriszünet felét nálam, nálunk töltötték.

Ex-nejem úgy cserélgette a pasikat (élettársakat), mint más a gatyáját, 10 év alatt volt vagy 7 párja. Szétköltözés után terhes lett, elvette a pasas. De mivel 2 év kellett a válás kimondáshoz a bíróságnak, így a gyerekük az én nevemre került az apaság vélelme miatt. Születését követően 2,5 év volt, mire levette a bíróság a nevemről. Még szerencse, hogy tartást nem kellett fizetnem utána legalább. Hamar el is vált a második férjétől, aki szintén tartásdíjat fizetett a gyerekük után (ex-nejem harmadik gyermekére) Ex-nejem lényegében a tartádíjakból élt! Nemigen dolgozott! (Jómagam, igen magas összeget fizettem, mert elég jól kerestem.) Ami ajándékot vettünk vagy családunktól kaptak az általa nevelt gyermekimnek, azokat soha nem láttuk viszont. Legokat, társasjátékokat és amit csak lehetett eladta! Idővel a gyerekek mindent nálunk hagytak, nem vittek haza semmit!

Amint felnőttek, ill. befejezték a középiskolát, mindkét elsőszülöttem elköltözött ex-nejemtől. Mondhatni, elmenekültek tőle!

(megjegyezném, nem vagyunk kisebbségiek, hátrányoshelyzetűek, átlagos magyar emberekről van szó, mégis ex-nejem a gyermekeket használta megélhetési forrásnak. Ezért egyet kell értenem azokkal, akik szerint sok nő haszonszerzésre szül gyerekeket, hogy neki ne kelljen dolgoznia. Természetesen, ez nem általános, ám ilyen is létezik. Magam sem gondoltam, hogy belefutok egy ilyen nőbe. De amint elvettem első feleségem, onnantól esze ágában nem volt dolgozni. Szerencsére, második nejem teljesen az ellentéte, így vele haladunk és szépen élünk.)

jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!