Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyibe kerul egy apukanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerul egy apukanak a gyerektartas? Havonta

Figyelt kérdés
jan. 1. 17:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1 fiú gyerek után fizetek havi 80000ft és ezen kívül kb 10 nap van nálam egy hónapban és gyakorlatilag az összes használati tárgyát én veszem, ruhák,cipők, telefon, edzéscucc. Az edzés bérletet szintén én veszem neki. Ha összeszámolom, akkor kb 120-130k havonta.

A kollégám már nem olyan szerencsés, 3 gyerek után viszik 45% a bérének. Gyakorlatilag azért dolgozik, hogy ne kerüljön az utcára. Hitelt nem tud felvenni, túlórázik ahol lehet és az is problémát jelent számára, hogy a gyerekeket hol altassa albérletben. Mondjuk ő egy lúzer, félrelépett egy kolléganővel és bevallotta az asszonynak aki kirakta a közös lakásukból. ez úgy 5 éve történt és azóta sem adták el, pedig 50% az övé. Azt mondja, hogy a gyerekeknek valahol laknia kell így neki kell megoldania a problémát. kb annyit keres alapból mint ln, szóval 480 bruttója van, és vállal extra melót rendesen. Szerintem nála a havi 200k simán elmegy a gyerekekre.

jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!